מכשיר טיפוח ועיסוי חכם לכף הרגל מבית Xiaomi

Xiaomi הכריזה על מוצר חכם חדש. המוצר החדש מעסה ומטפל בכפות הרגליים. המוצר, המונע מזיקים כמו חיידקים ופטריות בטכנולוגיית העיקור שלו, יכול לעסות כמו אדם אמיתי.

טכנולוגיה סינית שיאומילמרות שהוא ידוע בעיקר בטורקיה במוצרים כמו סמארטפונים וקטנועים, הוא למעשה הרבה יותר מזה. החברה, בעלת קטלוג מוצרים רחב מאוד, מצליחה למשוך תשומת לב כמעט בכל מוצר חכם. כעת החברה הגיעה עם מוצר שירשים שוב מיליונים. שיאומי, גם הפעם מכשיר חכם לעיסוי וטיפוח כף הרגל מיוצר. המוצר, שניתן לרכוש במחיר סביר ביותר, נראה הכרחי למי שרוצה להיפטר מהעייפות.

מוצר חדש שהושק תחת המותג “MIJIA” שהוקמה על ידי Xiaomi עבור מכשירי חשמל ביתיים חכמים.אמבטיית רגליים מעוקרת חכמהזה נקרא “”. המאפיין המפתיע ביותר של המוצר הוא שהוא גם מונע היווצרות של מזיקים כמו חיידקים ופטריות בכפות הרגליים במהלך העיסוי. חסימה להיות. אז איך משיגים זאת אמבט הרגליים המעקר החכם?

הכירו את Xiaomi MIJIA אמבט עיקור חכם לרגליים

מכשיר טיפוח כף הרגל החכם של Xiaomi מזרים מים באופן אוטומטי. הנה פרט ראוי לציון. למכשיר טכנולוגיית עיקור אולטרה סגול החברה המשלבת אותו הורגת כל מיני חיידקים ופטריות מזיקים שנכנסים למים במהלך מחזור המים. כתוצאה מכך, מזיקים מצטברים על הרגליים, וגורמים לאי נוחות. חסימה. אבל אמבט העקר החכם של Xiaomi MIJIA מציע יותר מכל זה.

Xiaomi גם עיצבה במיוחד את טכנולוגיית העיסוי של המכשיר. ראש העיסוי במכשיר זה חיקוי של ידיים אנושיות זה עובד. הודות לטכנולוגיה זו, המשתמש מרגיש כאילו ממש מעסים את רגליו. זה עוזר להפחית את עייפות כף הרגל. בינתיים; משתמשים משתמשים במכשיר החכם MIJIA לטיפול בכף הרגל של Xiaomi דרך אפליקציה סלולרית הם יצליחו. כל פרט שתוכלו לדמיין, מטמפרטורת המים ועד קשיות העיסוי, יתממש בפקודה שתתנו דרך הסמארטפון שלכם.

תוכן קשור

Xiaomi הציגה את כלב הרובוט החדש שלה CyberDog 2, שאינו שונה מכלבים אמיתיים!

האם אמבט העיקור החכם של Xiaomi MIJIA יימכר מחוץ לסין עדיין לא ידוע. לא ידוע. עם זאת, אנשים רבים ירצו שהמוצר הזה יהיה זמין בשווקים העולמיים לאחר שיראו את המחיר. מכיוון שהמכשיר החכם לטיפול בכף הרגל של Xiaomi, רק 60 דולר ניתן לקנות עבור.

Leave a Comment