מתח ועסה את איבר המין שלך מדי יום לקבלת איבר מין גדול יותר – שגרה פשוטה לביצוע

על ידי מתיחה ועיסוי של איבר המין שלך מדי יום, במשך 15 עד 20 דקות בלבד ביום, תתחיל לאט לאט לראות עלייה בגודל הפין. זה הגיון בריא ואת הסיבות לכך יש להסביר עכשיו. דבר ראשון, עיסוי הפין ושגרת אימונים לפין זה לא אוננות ואני אגיד לך למה. אוננות היא תנועה וגירוי של הפין במטרה של שפיכה ו/או הנאה.

לעיסוי הפין אין שום קשר להתקשרות הרגשית או למטרה של שפיכה. עיסוי הפין נחשב לשגרת פעילות גופנית ויהווה חלק מהגדוד היומיומי שלך והמטרה תהיה להקים יחידה גדולה יותר. כל שפיכה והתעלסות מגיעות מאוחר יותר עם שיטה משופרת לקיום יחסי מין וכל זה אפשרי, עם פין גדול יותר. תן את הזמן והמחויבות ותוך כמה חודשים או מוקדם יותר, יהיה לך ‘חייל קטן’ גדול יותר. בואו נתחיל בהסבר על התרגיל עצמו ונתחיל אתכם בדרך לפין גדול יותר.

מתיחות ועיסוי הפין מדי יום

אחיזה נכונה וחומרי סיכה מעולים נחוצים לתרגילי הפין הזה שיש להשלים כל יום, חמישה ימים בשבוע, במשך 15 עד 20 דקות מדי יום. ישנם צעדים ותנוחות ידיים שיש לעקוב אחריהם כדי להפיק את המרב מהכסף ומהזמן שלך וממטרת הפין הגדול יותר. תרגיל זה לפין הוא וריאציה של שגרת אימוני הפין הפופולרית ‘Jelqing’. מכיוון שכל גבר הוא שונה ואיבר המין של כל גבר אינדיבידואלי וייחודי לאנטומיה של אותו גבר, כך גם תרגיל הפין המודגם כאן.

על מנת שתרגיל יועיל, במיוחד במשהו חשוב ומסובך כמו הגדלת איבר המין, עליו להיות קודם כל נוח ולא שוחק. דרך מצוינת לוודא שהתרגילים האלה נמצאים בהישג ידך היא לבצע ריצת ניסיון ולתפוס את הפין שלך בחוזקה בשתי הידיים. השאר תלוי בך והתוצאה הסופית היא רק כדי לוודא שיש נסיבות מתקבלות על הדעת

חומר סיכה חשוב מאוד במהלך תרגילי הפין היומי

אין צורך להפיץ שום סוג של חומר סיכה בחוץ מכיוון שישנם מאות חומרי סיכה משובחים ואיכותיים מאוד בשוק כיום. העיקרון הבסיסי כאן הוא שזהו חומר סיכה לא מגרה שניתן לחמם ואז להסיר בקלות, ניחוח אופציונלי. לאחר שהפיזיות של תנועות האימון מאושרות לעיסוי וחומר הסיכה מאובטח, הגיע הזמן לבצע נסיון ראשוני של שגרת אימוני הפין. הגורם היחיד שצריך לזכור כאשר מפעילים את אזור הפין במטרה להגדיל את גודלו והיקפו הוא שאין צורך ליצור מגע עם אזור הראש (הקצה). זהו אזור שברירי ביותר ותאמינו או לא, הוא החלק החשוב ביותר באיבר המין של הזכר בזמן קיום יחסי מין. זה לא החלק שהולך להיות מוגדל או נפוח או מוגדל מכיוון שמה שיש לך שם, הוא מה שיישאר שם. תעזוב את זה.

על ידי עיסוי של ציר הפין בלבד ועושה זאת בשתי ידיים לסירוגין, אתה ‘תשכנע’, מחוסר מילה טובה יותר, את איבר המין שלך להאמין שזה נורמלי להיות קצת יותר ארוך וקצת יותר רחב. זה מה שעוסקים בעיסויי הפין האלה, חזרה ויישור מחדש של האנטומיה האנושית, ומשכנעים.

תרגל את השגרה הזו 15 עד 20 דקות ביום במשך חמישה ימים בשבוע במשך החודש הראשון ולאחר מכן ראה מה יצא לך. כמו בכל פעילות גופנית אם יש תופעות לוואי כגון התכווצויות, או הופעת שפשופים, או סתם תחושה כללית של שליליות, הפסק את התרגיל הזה מיד וננסה משהו אחר.

Leave a Comment