מתכונים לשיער בשמן שומשום להגדלת שיער ארוך מהר באופן טבעי

לאחרונה שמחתי בדיוק כמו גברת ששיתפה אותי כיצד גילתה ששמן שומשום ומים עובדים נהדר כדי לשקם את בריאות הקרקפת והשיער שלה. שימוש עקבי בשמן שומשום לעיסויי הקרקפת שלה ולמריחה על שיערה הפסיק את גירוד בקרקפתה. מאז, השיער שלה הפך פחות יבש ותוסס מה שגורם לה להיות ממש מאושרת.

זה אכן חדשות טובות ממנה ואני שמח לשמוע שהיא גילתה ששמן שומשום עושה פלאים לקרקפת ולשיער שלה. אגב, שמן שומשום הוא משהו שאני משתמש בו מדי פעם במיוחד עבור עיסויי הקרקפת שלי.

למעשה, אני משתמש במגוון שמנים והכל מאוד תלוי איך אני מרגיש או באיזה מתכון בא לי לעשות במהלך פרק זמן מסוים, כמו במשך כמה שבועות. אני ‘מתזמן באופן ספונטני’ ומסובב את מתכוני השיער שלי תוך כדי בחינת דברים חדשים או דרכים חדשות לערבב ולהתאים את המרכיבים שאני יודע שעובדים כדי לגדל שיער ארוך במהירות.

אשתף כמה מתכונים לשמן שומשום כדי לגדל שיער ארוך במהירות. עם זאת, אם אתה רוצה לנסות שמן שומשום, כמו תמיד, אתה צריך קודם כל לבדוק עם הרופא שלך אם יש אלרגיות – במיוחד אם זה משהו חדש לך. אני כן מכיר כמה חברים שאלרגיים לשומשום, שכן חלקם אלרגיים לאגוזים.

לאחר שתהיה מוכן, הנה כמה דרכים להשתמש בשמן הפשוט והזול הזה.

ספריי לשיער שומשום

זה המתכון הפשוט ביותר. הכניסו 2-3 טיפות שמן שומשום וקצת מים לתוך משאבה או בקבוק ספריי שימושי וקטן שתוכלו איתך. לפני השימוש, רק תנו לתערובת זו ניעור טוב כדי לערבב היטב. ואז לרסס או להשפריץ קצת על הידיים כדי למרוח על קצוות השיער שלך. ובכן, עכשיו יש לך בקבוק קטן ושימושי של ספריי שיער או קרם לחות לשיער לשימוש במהלך היום שלך, מתי שתצטרך.

תרסיסים לשיער הם הקלים ביותר להכנה ויכולים להיות שימושיים במיוחד כשאני יודע שאני צריך להיות בחוץ כמו בשמש, בפארק, על החוף וכו’. אחרי שחייה ואחרי שאני חופפת את השיער, תוך שימוש במעט של התרסיס הטבעי הזה עושה פלאים ללחות שיער יבש.

עיסוי קרקפת שמן שומשום

בצע את 6 השלבים הבאים להרגשה טובה עם שמן שומשום ועיסוי הקרקפת:

שלב 1 – סרקו את השיער. לשטוף את השיער שלך נקי ולייבש.

שלב 2 – מרחו שמן שומשום ישירות על הקרקפת באמצעות קצות האצבעות. אין למרוח על קצוות השיער שלך. כעת, עסו את הקרקפת למשך 5-10 דקות לפחות. קבל את השמן לחדור לתוך עור הקרקפת או הנקבוביות שלך.

שלב 3 – לשיער יבש, גס, שביר או תוסס, מרחו מעט שמן שומשום על קצוות השיער עם כף היד. החלק אותם באופן שווה על השיער שלך או השתמש במסרק.

שלב 4 – השאר למשך 30 דקות. אם את מרגישה שאת רוצה לעטוף את השיער שלך במגבת חמה, זה גם נהדר, במיוחד לשיער בעל מרקם יבש, תוסס או גס.

שלב 5 – אחרת, אתה יכול להשאיר את זה למשך הלילה. רק זכור להשתמש במטלית או במגבת כדי לכסות את הכרית שלך. שטפו את זה כשאתם מתעוררים למחרת. אחרת, תוכל גם לדלג על שלב זה ולעבור לשלב 6.

שלב 6 – לשטוף ולשטוף את השיער עם שמפו עדין. השיער שלך נקי. אין צורך לשטוף עד שהוא יבש מדי ו’נקי חורקת’. זה בסדר אם השיער שלך מרגיש ‘לח’. אחרת, אם הוא מרגיש יבש מדי, במיוחד עבור שיער בעל מרקם יבש, מומלץ לרסס עליו מעט לחות מאוחר יותר. דרך נוספת היא להוסיף דבש לשמפו העדין שלך כמרכך.

שמן שומשום מיזוג שיער טיפול חם

זה לא משהו שאתה צריך לעשות כל יום כי זה לוקח יותר זמן לעשות. עבור שיער יבש, גס, שביר ושיער עם קצוות מפוצלים בצע את השגרה הזו פעם או פעמיים בשבוע, בתור התחלה טובה. אז אתה עשוי להפחית את מספר הפעמים בהתאם למצב הקרקפת והשיער שלך.

כשתהיה מוכן, הנה 6 שלבים פשוטים לביצוע:

שלב 1 – סרקו את השיער. לשטוף את השיער ולייבש.

שלב 2 – שמים שמן שומשום בכלי קטן דמוי שטוח. מניחים את המנה הזו על ספל מים חמים מהבילים כדי לחמם את השמן.

שלב 3 – מרחי שמן שומשום חם על קווי הקרקפת או העור – שוב, עדיין לא על השיער. קח את הזמן שלך לעשות את עיסוי הקרקפת שלך ממש טוב.

שלב 4 – מרחו או ‘החלקו’ שמן שומשום באופן שווה על השיער, במיוחד על קצוות השיער. השתמש במסרק כדי לעשות זאת באופן שווה.

שלב 5 – עטפו מגבת חמה על השיער. השאר את השיער שלך עטוף למשך 30 דקות עד שעה – זה באמת תלוי בנוחות ובזמן שלך.

שלב 6 – הסירו מגבת, שטפו ושטפו את השיער עם שמפו עדין טוב.

קח את הזמן שלך ליהנות, לשחק ולכוון את המתכונים שלך כך שיתאימו לך בצורה הטובה ביותר או שיתאימו למצב הקרקפת והשיער שלך.

אני תמיד נהנה לחקור את המתכונים של ‘לצמיח שיער ארוך מהר’ שלי ואני מקווה שתמצא מידע זה שימושי ושתהיה לך כיף לחקור!

Leave a Comment