ניקוי סיר השעווה והכלים שלך

לרוע המזל, חלק מהמרכיבים החשובים ביותר בכל טיפול יכולים להיות המשעממים ביותר. ניקיון הוא אחד מהם, אך הוא חיוני לכל טיפול מקצועי. מאמר זה נועד לספק סיכום של הדרך הטובה ביותר לשמור על סיר השעווה, הכלים ואזור הטיפול נקיים ומוכנים לפעולה. המאמר מחולק לחלקים, כל אחד עוסק בפריט ספציפי.

תרגול טוב להיכנס אליו הוא להשתמש בג’ל / תרסיס חיטוי ידיים בתחילת כל טיפול מול הלקוח שלך. זה עוזר להדגים לך מחויבות להיגיינה מבלי שתצטרך לצעוק על כך. המעשים שלך מדברים חזק יותר מהמילים שלך.

מחממי שעווה

במהלך היום אתה צריך לנקות ולנגב כל נשפך או טפטוף שעווה מהמחמם שלך. בכל עת בעת ניקוי התנור, הקפד להשתמש במוצר לניקוי ציוד שעווה. אם תשתמשו ב-Surgical Spirit או באציטון, תגלו שזה יייבש את הפלסטיק ויהפוך אותו לשביר, מה שיוביל לסדקים ולנזק למחמם.

יש לי בקבוק ספריי קטן עם תווית ברורה שאני יוצק לתוכו קצת חומר ניקוי לציוד, ואז בסוף הטיפול אני מרסס קצת על פס שעווה ומנגב מעל התנור שלי. זה עושה את העבודה במהירות ובקלות, ובאופן קבוע זה לא הופך למטלה גדולה. בכל פעם שאתה משתמש במוצרי ניקוי, תמיד מומלץ ללבוש כפפות מתאימות כדי להגן על העור שלך.

אם אתה שופך את השעווה שלך לתוך דלי מיכל פנימי שניתן למילוי חוזר, ייתכן שתרצה לשנות את השעווה שבה אתה משתמש כמה פעמים. וכדי לעשות זאת תצטרך לנקות ביסודיות את הדלי כדי להסיר את כל עקבות השעווה הקודמת. זה גם תרגול טוב לעשות זאת אחת לכמה זמן גם אם לא מחליפים את השעווה, רק כדי להבטיח שהדלי והמוצר בפנים נקיים וללא כל מזהם.

הדרך שבה הייתי עושה זאת בדרך כלל היא פשוטה למדי; ראשית לחמם את הדלי – אולי קצת יותר חם ממה שהיית עושה בדרך כלל כדי להפוך את השעווה לדקה מאוד. לאחר מכן בזהירות, תוך שימוש בהגנה מתאימה לידיים (אינך רוצה לשרוף את עצמך), הסר את הדלי ושופך כל מה שעווה בתחתית לכלי מתאים לסילוק – אל תשפוך אותו לביוב!

כעת השאירו את הדלי במקום בטוח ומאובטח כדי להתקרר לחלוטין. לאחר שהתקרר, שפכו מעט מנקה ציוד לתוך הדלי, בעומק של כ-0.5 – 1 ס”מ. השאירו את זה לכמה דקות ולאחר מכן הניחו אותו מסביב כדי להמיס כמה שיותר שעווה. ייתכן שתמצא שימוש במרית עוזר לעקור פיסות עקשניות. שוב השלך לתוך מיכל מתאים ולאחר מכן חזור על התהליך מספר פעמים עד שכל השעווה הוסר.

לאחר הסרת כל השעווה שטפו היטב את הדלי במים חמים. לאחר מכן מלאו אותו בתמיסת חיטוי הכלי שלכם, והקפידו להשאיר אותו למינימום הזמן שנקבע. לאחר מכן שוב יש לשטוף היטב ולאפשר לייבוש מלא לפני השימוש שוב.

פינצטה וכלים קטנים אחרים

יש לחטא את אלו בין כל לקוח ולקוח. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להשתמש במוצר חיטוי מתאים לכלים כגון Barbicide, או ההעדפה האישית שלי ב-Mundo Power Plus Instrument and Tool Disinfectant. יש לשים לב היטב להוראות היצרן, כמה זמן צריכים הכלים לשבת בתמיסה, זה יכול להיות עשר דקות או יותר, ובאיזו תדירות יש להחליף את התמיסה.

יצרן מונדו מגש קטן פנטסטי שתוכל להשתמש בו כדי להשרות את הכלים שלך כדי להבטיח שהם נקיים לחלוטין ומוכנים לשימוש.

ספה / שולחן ומשטחים לטיפול

שמנים ומוצרים יכולים לחלחל בקלות דרך המגבות אל שולחן הטיפולים שלך. אתה תמיד צריך לנגב את זה עם חומר ניקוי חיטוי מתאים בכל פעם שאתה מחליף את המגבות. אתה יכול אפילו להשיג מגבונים חד פעמיים שתוכל להשתמש בהם כדי להפוך את העבודה הזו למהירה וקלה עוד יותר. הקפד לבדוק שמוצר הניקוי מתאים לשימוש עם חומרי כיסוי לשולחנות שלך. חלקם עלולים לייבש ויניל וכיסויים אחרים שבסופו של דבר הופכים אותם לשבירים מה שמוביל לסדקים וקרעים שיכולים להיות יקרים לתיקון.

אתה גם צריך לוודא שאתה מנגב את המשטחים שלך, כגון העגלה שלך או כל משטח עבודה שאתה עשוי להשתמש בו עם חומר חיטוי מתאים.

מגבות

אלה חייבים להיות נקיים ורעננים עבור כל לקוח. יש לכבס מגבות בטמפרטורה של מינימום 60 מעלות צלזיוס. באופן אישי אני מעדיף להשתמש במרכך כביסה עם המגבות שלי, יש אנשים שאומרים שלא כדאי כי זה יכול להשפיע על כושר הספיגה שלהן וזה מספיק הוגן, אבל המגבות שלי מיועדות לשכיבה או מתחת.

Leave a Comment