נסה את התרגילים האלה כדי לשפר את הביצועים המיניים שלך

אם יש לך בעיות בחיי המין שלך וסובלת משפיכה מוקדמת, חוסר יכולת לשמור על זקפה, או אפילו פליטת זרע נמוכה, אז כנראה שבדקת במאות האתרים באינטרנט שמציעים טיפולים יקרים בצורת כדורים, קרמים מדבקות והתקנים שמפרסמים כדי לשפר את כל הדברים האלה.

אתה לא צריך לשלם עבור טיפולים

למעשה, אתה לא צריך להוציא הרבה כסף כדי שהפין ומערכת הרבייה שלך יהיו במצב תקין. מה שאתה בעצם צריך זה שינוי בתזונה ולעשות כמה תרגילי שרירים. יש גם חבילות וידאו יקרות שאומרות לך איך לעשות את זה. עם זאת, מאמר זה עומד לתת לך להיכנס ל’סודות’ אלה.

טכניקות עיסוי משיטות רפואה איורוודיות

אתה אולי חושב שזו בדיחה, אבל זה לא. גברים הולכים באופן קבוע לחדר כושר כדי לשפר את גודלם וחוזק השרירים שלהם, והפין הוא שריר שניתן לפתח אותו באותה דרך כמו אחרים. התרגול שאני עומד לתאר כבר בשימוש מאז 1500 לפני הספירה לפחות. אם זה עדיין קורה, חייב להיות לזה ערך כלשהו, ​​לא? עיסוי קבוע של הפין ישפר את זרימת הדם, וזה יעניק לך זקפה גדולה יותר. זה מגרה את השרירים ומרחיב את כלי הדם כך שהדם יכול לזרום בקלות רבה יותר לתוך הפין שלך.

איך לעסות את הפין שלך

קודם כל אתה צריך שמן שיחמם את הפין, וכדאי להשתמש ב-5 עד 10 טיפות של שמן חרדל לאונקיה נוזלית של שמן שומשום. השתמש בתנועות ליטוף עדינות ופזר את השמן על הפין שלך. הקפידו לשטוף היטב את השמן לפני סקס, אחרת זה יעקוץ את רקמת הנרתיק של בן הזוג ולא יהיה סקס, וזה לא מה שאתם רוצים.

תרגילי התקשרות לבריאות הפין

לטפו את איבר המין עד לנקודת השפיכה אך אל תוציאו. במקום זאת, שב זקוף בתנוחת לוטוס ומשוך או סחט את פי הטבעת פנימה. המתח אותו ואז הרגע אותו וחזור על זה עוד 9 פעמים. עשה זאת שעה או שעתיים לפני קיום יחסי מין. אתה יכול גם לנסות ללחוץ על פי הטבעת שלך פנימה, להחזיק במצב זה למשך 5 שניות ואז לשחרר את המתח, ושוב לחזור על התרגיל 9 פעמים. דרך נוספת היא ללחוץ על נקודת המרמה (שם שתי רקמות או יותר נפגשות; ורידים ועורקים במקרה של הפין) תוך לחיצה של פי הטבעת פנימה. החזק את העמדה למשך 5 שניות ואז הרגע וחזור על 9 פעמים נוספות. תרגילים אלו משפרים את זרימת הדם לפין ובסופו של דבר יביאו לכך שהפין שלך יהפוך לגדול ועבה יותר.

משקאות ממריצים יכולים גם לעזור

אפשר לטחון 10 שקדים מולבנים ולערבב אותם עם חוט זעפרן וחלב חם (של פרה). ערבבו את המרכיבים הללו ושתו כוס בבוקר ובערב. עוד משקה טוב הוא לערבב כפית ג’ינסנג בכוס חלב עיזים חם. משקאות אלה הם ממריצים, אם כי יש מי שיכנה אותם משקאות אפרודיזיאליים.

נסה את ההצעות האלה וראה אם ​​חיי המין שלך משתפרים. זה לא יקרה בן לילה, אבל אתה אמור לראות שיפורים לאחר שבוע. הקפד במיוחד גם על התזונה שלך; זה מאוד חשוב.

Leave a Comment