סודות למניעת הגורמים לסימני מתיחה

כולם רוצים לדעת איך למנוע את הגורמים לסימני מתיחה. להחזיק כמה יכול כבר להיות מלחיץ מספיק, והאפשרות לקבל יותר מהם יכולה להיות מרתיעה. החדשות הטובות הן שישנן דרכים רבות למנוע זאת.

שפר את הבריאות הפנימית

אם אמא שלך פיתחה אותם במהלך ההריון, אז אולי יש לך נטייה גבוהה יותר לפתח אותם גם כן. במקרה זה, אתה יכול להוריד את הסיכויים שלך לקבל אותם או למזער את הופעת סימני המתיחה שלך פשוט על ידי שיפור הבריאות הכללית שלך. הקפידו על תזונה מאוזנת, שתו הרבה מים בכל יום, קח ויטמינים ושפר את זרימת הדם באמצעות עיסוי, נשימות עמוקות וכו’. העור שלך הוא לעתים קרובות הביטוי לבריאות הפנימית שלך, אז בצע את הצעדים האלה כדי למנוע אותם.

תגן על העור שלך

אם אתה נוטה לקבל את הקווים והסימנים המכוערים האלה, עליך להתמקד בשיפור הגמישות של העור שלך. רעיון טוב יהיה לעסות אזורים בגוף הנוטים לכך (כגון הבטן, הידיים והירכיים) בקרמים או שמנים המורכבים ממרכיבים טבעיים כמו ויטמין E, חמאת קקאו, שמן שקדים מתוקים, תמצית זרעי אשכוליות תמצית אלוורה.

הימנע מגירוי העור

סימנים אלה יכולים להיות מגרדים, ושריטות עלולות לגרום לגירוי. עור יבש ו/או מגורה מעכב ריפוי תקין. אז במקום לגרד עם הציפורניים, נסו לשפשף את הגירוד ולמרוח קרם לחות לאפקט מרגיע. פשוט הימנעות מגירוי היא דרך טובה למנוע גורמים עיקריים לסימני מתיחה.

Leave a Comment