סקירה כנה של Nikken MLM – האם הם חוקיים?

לכל תוהה, ניקן פשוט לא הונאה. ניקן היא עוד חברה עסקית לשיווק רשת הזמינה שמוכרת מוצרי בריאות. מייסד החברה הוא איסאמו מסודה. הוא ביסס את ההשראה של חברת השיווק הרב-שכבית על חמישה עמודי בריאות מרכזיים. אלה כוללים: גוף בריא, נפש, משפחה, חברה וכספים. אלו הם הבסיס שעליו הקים את העסק. הוא הקיף את עצמו בקבוצת הנהלה כמו טושיזו (טום) וואטנבה, קורט פול, דאגלס בראון ולארי פרופיט. החיובי בכך הוא העובדה שלחלקם יש ניסיון בתעשיית Mlm. זה חובה בזמן שאתה שוקל להצטרף לעסק שיווק רשתי.

העובדה שיש להם לא פחות ממוצר אחד שהם משווקים מראה שניקן אינה הונאה. כאמור, הם משווקים מוצרים הקשורים לבריאות בריאות. דוגמאות טובות למוצרים שלהם הם מדרסים מגנטיים, תכשיטים מגנטיים, עיסוי מגנטי, תמיכה מגנטית, עטיפות תמיכה, מערכת שינה Kenko, CM Complex Skin Cream. לכל מי שבקיא בעבודתנו, בוודאי תזהה שבדרך כלל אנו נוטים לא להמליץ ​​על חברות שיווק רב-שכבתיות המשווקות מוצרים מתכלים. מצד שני, תעשיית הבריאות גדלה כבר לפעמים. בזמן 2005, שירותי הבריאות מושכים 500 מיליון דולר והתעשייה הזו מושכת קרוב ל-4 טריליון דולר מדי שנה. זה רק בארצות הברית. אז כשמדברים על סחירות המוצרים, אתם בידיים טובות אם תבחרו להצטרף אליהם.

השאלה האמיתית היא איך זה שאנשים קוראים לניקן הונאה?

אתה צריך להבין שהרשת מלאה בכל אחד וכולם. אז כל אחד יכול בעצם להיכנס למחשב ולפרסם כל דבר באינטרנט או בכל פורום. אנשים שהיו בנקודה מסוימת עם זמן קשור לעסקים של ניקן ונכשלו הם לעתים קרובות כאלה שקוראים לניקן הונאה. יש 2 הסברים עיקריים מדוע אנשים נכשלו בעסק השיווק הרב-שכבתי של ניקן. הדבר הראשון הוא כישורי שיווק לא מספקים וגם השני הוא בעל פחות כישורי יצירת לידים.

עליך לשלוט באמנות השיווק כדי שתוכל להרוויח כסף עם עסק השיווק הרב-שכבתי של ניקן. זה באמת נקרא שיווק רשתי מסיבה כלשהי. אבל מה בדיוק הייתם משווקים? אתה צריך לשווק את עצמך כדי שתוכל להרוויח כסף בתעשיית השיווק הרב-שכבתי. אנשים עובדים עם אנשים שהם מכירים ולכן מרגישים איתם בנוח. אז איך בדיוק אתה יכול לשווק את עצמך? אתה חייב לפתח את עצמך. קרא ספרים האזן לספרי אודיו ותפוס את כישורי החיפוש.

ההיגיון העיקרי השני מאחורי הסיבה לכך שאנשים נכשלו בעסקי ה-MLM של Nikken הוא שהם לא יודעים איך לייצר לידים באינטרנט. אתה לא יכול לייצר עסק של מיליוני דולרים רק עם קרובי משפחה וחברים. אם יתמזל מזלך ואתה מייצר מומנטום באמצעות השוק החם שלך, תאמין לי, המומנטום שלך ייפסק לאחר זמן מה. אתה צריך מערכת ליצירת לידים מקוונת. בעידן זה, זה הפך להיות קל ומהיר להפקה.

חלקכם שקוראים את זה, ייתכן שה-upline שלכם אימן אתכם לא להיכנס לאינטרנט ולעולם לא לעשות את זה או את זה. תאמין לי בזה; ה-upline שלך ​​עצמו או היא עצמו פשוט לא נמצא במומנטום מסוים בשלב זה. אתה יכול למצוא מיליארדי אנשים באינטרנט בכל יום שמחפשים דבר זה או אחר. אז למה לא להסתעף לזה במקום לבקר בקניון ולדבר עם כל הזרים שאתה יכול למצוא. כדי להצליח בעסקי ה-MLM שלך בשנת 2010 והקדמה, תצטרך למנף את האינטרנט.

Leave a Comment