סקירה של כורסת העיסוי Get-A-Way RMS-15 מאת Human Touch

כסא עיסוי זה שילב ביעילות את הפונקציה של כלי עיסוי מעולה ומראה של רהיט אטרקטיבי. זה ייתן מענה לסובל הכאב ולמעצב הפנים המבחין ביותר!. נעשה שימוש רק במיטב העור, המכסה מטפל מכני רב תכליתי ואגרסיבי.

כיסא זה משתמש בטכנולוגיית Human Touch המכובדת, המדמה מטפל אנושי שעובד באזור המתוח ביותר בגב שלך. מסלול העיסוי מעוקל בהגזמה, כדי לעקוב אחר המהלך הטבעי של עמוד שדרה בריא, ולכן מקדם יציבה נכונה – אשר, בתורה, מסייעת בשמירה על מרווח דיסק תקין ובריאות מפרקים. מלמעלה למטה, מסלול העיסוי בגודל 27.5 אינץ’, עובד מבסיס הצוואר שלך לאגן. רולים מרובע (4) מקלים ביעילות על האזורים הנפוצים ביותר של מתח וכאב, התאמת הרוחב של הגלילים מאפשרת לך לקבוע היכן ממוקמים ה’קשרים’ העזים ביותר.

אתה יכול גם לנפח או לרוקן את לחץ האוויר מאחור כדי להתאים אישית את העוצמה לפי הרגישות וההעדפות שלך. הטכנולוגיה של עיסוי לחץ האוויר היא מהשקטות בתעשייה.

עם היכולת להתאים אישית את הפגישה שלך עם 5 שיטות שונות של עיסוי, כולל לישה, דחיסה, הקשה, רטט ושונות שילוב (כמו גם היכולת לבחור 3 מהירויות שונות) אתה מרגיש מרוצה שאתה מקבל את העיסוי שאתה באמת רוצה. אבל כדי לעשות לך דברים קלים וחסרי דאגות, יש גם תוכניות מוגדרות מראש שמאפשרות לך פשוט לשבת ולהמיס את הכאב והלחץ שלך בלחיצת כפתור. כל מפגש מוגדר מראש שונה אך עדיין נועד להקל על מתח וכאב בצורה היעילה ביותר בהתאם לדפוס הספציפי שהוא עוקב אחריו.

גלגלי העיסוי בגב, בשכיבה מ-115 עד 175 מעלות, יעזרו במתיחות ובמשיכה, ויסייעו בהקלה על כאב ולחץ בגב התחתון, האזור השכיח ביותר של כאבי גב.

העות’מאנית הנפרדת היא כפולה בתפקידה, המאפשרת מנוחה נוחה לרגליים, כמו גם עות’מאנית מעסה מתפקדת. החלק העליון נפתח ידנית כדי לחשוף את הגלילים הכפולים בכל צד כדי למקם את השוקיים או הרגליים בנוחות לעיסוי ממריץ. הוא נפרד לחלוטין מהכיסא, לא משאיר חוטים מסוכנים למעוד עליהם. אך למרות היותו חלק נפרד, הוא מופעל באמצעות פונקציית לוויין באמצעות אותו שלט, ומבטל את אי הנוחות של שני שלטים.

משתמשים אחרים יכולים ליהנות גם מהעות’מאנית, לא רק מהאדם היושב בכורסה. אז שים את העות’מאנית הזו בכל מקום בחדר, ואולי תציע לאורח שלך עיסוי כף רגל נוח בזמן שאתה נהנה מעיסוי גב מרגיע, אם כי לא סביר שתרצה לחלוק חלק מהפינוק שלך!

הפונקציה הכוללת של כסא זה היא פשוטה, ומבטלת טכנולוגיה מבלבלת ושונות תוכניות מוגזמות. אבל מהבחינה הזו, היא מוגבלת גם בכך שאינה מכילה כל כך הרבה פעמונים ושריקות שיש לכיסאות אחרים. אז אם אתם מעדיפים לשמור על חייכם פשוטים, בו זמנית להתפנק ולהתפנק, אז תפסו את השלט הרזה והקל לשימוש בצורה ארגונומית והירגעו.

Leave a Comment