סקירה של Panasonic EP-1273 KL כיסא עיסוי שיאצו

פנסוניק מייצרת כסאות עיסוי מזה כ-30 שנה. יש להם מגוון שלם של כסאות עיסוי בנקודות מחיר שונות. אנחנו הולכים לסקור את ה-EP1273 שנמצא בטווח המחירים של 2 עד 3 אלף דולר. אנו עורכים סקירה מקיפה על ידי דירוג כסא עיסוי בחמש קטגוריות חשובות שבהן הוא יכול להגיע עד עשרים נקודות. סכום הנקודות מניב אז את הדירוג הכולל של הכיסא מתוך 100 נקודות אפשריות. להלן ההערכה שלנו לכורסת כורסת עיסוי Panasonic EP 1273.

כיסוי אחריות ושירות לקוחות: למרות ש- Panasonic הוא אחד משמות המותג המפורסמים ביותר שיש בשוק, אתה עדיין רוצה לוודא שאתה מקבל הגנה נאותה באחריות. גם למיטב החברות יש ימי חופש ואתם בוודאי לא רוצים להיתקע עם כסא עיסוי שנעשה ביום חופש. הנה האחריות שאתה מקבל עם EP1273: יש כיסוי לשנה אחת על חלקים ועבודה. עבור טווח מחירים זה, מדובר בזמנים קצרים יותר מאשר מותגים תחרותיים אחרים. אתה מקבל שנה אחת של משלוח חלק חינם וזה טוב. הכיסוי הטוב ביותר הוא שירות ביתי לשנה אחת. זה מעל לנורמות התעשייה עבור טווח מחירים זה. שירות הלקוחות של Panasonic הוא ממוצע. אנו מעניקים לכיסוי האחריות עבור דגם זה 16.

נוחות וארגונומיה: יש לנו קטגוריה זו מכיוון שעם המספר ההולך וגדל של תכונות, חלק מהפונקציות אינן נגישות בקלות או קשות להשגה. כמו כן, ניסינו פחמי עיסוי שפשוט לא היו נוחים לישיבה אחרי כמה דקות. Panasonic עיצבה את ה-EP 1273 כך שיהיה נוח להירגע בו. החומרים רכים למגע והוא מגיע עם כרית לתמיכה בראש. השלט הרחוק ערוך היטב וקל להבנה. מודל זה מדרג 18 עבור אזור מפתח זה.

קלות שימוש: אחד האתגרים של ציוד מודרני הוא שיש כל כך הרבה תכונות שנכללות כעת. האתגר העיצובי בא בהפיכת המכשירים הללו לפשוטים להבנה וקלים לשימוש. פנסוניק מעורבת בזירה הזו כבר זמן רב ולוקחת זאת ברצינות רבה. השלט של ה-EP1273 ערוך היטב. זה פשוט להבנה והשימוש בו לוקח כמעט זמן. אנחנו מתרשמים מהפשטות של הכיסא הזה ומעניקים לו 18 בקטגוריה זו.

תכונות עיקריות: ישנן מספר תכונות נהדרות עם כורסת כורסת עיסוי EP 1273. המאפיינים שאנו רוצים לציין הם עיסוי סוויד-אטסו ותפקוד המתיחה של משענת הרגליים. עיסוי סוויד-אטסו הוא מנגנון עיסוי מעוצב במיוחד המובנה בכורסת עיסוי זו. השבדי-אטסו משכפל את תנועות הידיים של מעסה מאסטר. זוהי טכנולוגיה נפלאה. פנסוניק משלבת גם פונקציית מתיחת פלג גוף תחתון. מתיחה זו מושגת על ידי העלאת משענת הרגל למצב אופקי. לאחר מכן הוא מחזיק את הרגליים ומוריד למטה, מותח את הרגליים. זה מאוד מקל ודרך מצוינת להירגע אחרי יום ארוך. ה-EP1273 מקבל 18 עבור התכונות שלו.

טיפול בעיסוי: זוהי הקטגוריה החשובה ביותר לכיסא עיסוי. ברור שטיפול העיסוי צריך להיות יעיל, אחרת זה אכזבה. ישנן שמונה טכניקות עיסוי ידני שישמחו את חובבי העיסוי התובעניים ביותר. אתה גם יכול לבחור למקד לאזורים ספציפיים בגב או לאתר מקום ספציפי. התוכניות המוקדמות מספקות עיסוי גוף מלא יעיל בלחיצת כפתור. ישנן 3 תוכניות עיסוי של חמש עשרה דקות ותכנית של חמש דקות. אלה מתוכנתים היטב ומספקים הקלה יעילה. מערכת עיסוי האוויר מוסיפה את השוקיים והרגליים למשוואה. בסך הכל, אתה מקבל סט טוב מאוד של טיפולי עיסוי בטווח המחירים הזה. אנו נותנים ל-EP 1273 18 בקטגוריה זו.

אנו מדרגים את ה-EP 1273 ב-88/100 בדירוג הכללי שלנו. ה-EP-1273 עמוס בכמה טכניקות עיסוי נהדרות. כסא עיסוי גוף מלא זה מספק את מירב טכניקות העיסוי בקטגוריית המחיר שלו. אתה מקבל ארסנל יסודי של טיפולי עיסוי. פונקציית המתיחה היא תוספת נהדרת ומספקת שיטה יעילה להקלה על שרירים תפוסים ברגליים. האחריות על דגם זה פחותה ממה שהיינו רוצים לראות. אם אתם מחפשים כיסא עיסוי לגוף מלא, ה-EP1273 בהחלט מספק טיפול עיסוי מוצק בהשוואה לכסאות עיסוי בכיתה שלו.

Leave a Comment