סקירת Viarex – איך זה עובד?

מדי פעם תראה חלופה לשיפור הגברי מלבד נטילת גלולות. זה בדיוק מה שוויארקס טוען שהוא. זהו קרם מקומי ששמים ישירות על הפין על מנת להשיג זקפות מלאות וגדולות יותר. הם גם מפרסמים שזה יגדיל משמעותית את הגודל הכולל של הפין שלך. כל זה נראה מפוקפק רק בגלל קרם שאתה משפשף על עצמך כל יום. לרוב הגברים יש בדרך כלל ביקורות שליליות על קרמים ותרסיסים שאמורים לעזור לרפא את הבעיה שלך עם הפרעות זיקפה.

הקרם מורכב ברובו מצמחים ועשבי תיבול, מה שהופך אותו לטבעי וללא תופעות לוואי כאשר אתה מרכיב אותו. האתר טוען שחלק מהצמחים הללו נדירים ביותר, ומבחינתם זה מהווה את המחיר ל-Viarex די גבוה. הם ממליצים לך לקנות מספיק כדי להחזיק אותך 60 יום, כי זה פרק הזמן הטוב ביותר עבור תוצאות מקסימליות. כדי להשתמש בו, אתה פשוט מעסה אותו לתוך העור שלך במשך לא יותר משתי דקות בכל יום, עד שאתה מתחיל לראות תוצאות מוצקות בגודל שלך, וכאשר מדובר בהשגת זקפה.

ישנם כמה שלבים של תוצאות שניתן לראות בעת נטילת מחזור של Viarex. בשבוע הראשון אתה צפוי לראות עלייה מסוימת בהיקפו של הפין שלך, ואתה אמור לחוות זקפות לאורך זמן. לאחר מספר שבועות של שימוש בקרם, אתה אמור לראות עליות משמעותיות באורך שלך, גם כאשר אינך זקוף. וכאשר אתה משתמש בו בערך 6 שבועות, זה הזמן שבו אתה תהיה בגודל מלא, ותוכל להשיג זקפה בכל זמן שתרצה. הם טוענים להגדלה של עד 4 אינץ’ של אורך הפין שלך, מה שנשמע קצת אופטימי לרוב הגברים.

על פי רוב ביקורות הצרכנים, הם בדרך כלל לא אוהבים תרסיסים או קרמים מקומיים, כי פשוט הם לא עובדים. Viarex מתגאה באותה יכולת החזקת דם לפין שלך כמו גלולות, אבל בצורה פחות הגיונית. רוב הרופאים גם יגידו לך ששימוש בשיטות כאלה לא יגדיל את גודל הפין שלך, מה שאולי אומר שלא תעזור גם לבעיות ED שלך עם מוצר שמעלה טענות נועזות כל כך. למרבה המזל, המוצר הזה מגיע עם ערבות לשביעות רצון מלאה של 30 יום או כספך בחזרה, מה שלא משאיר לך הרבה מה להפסיד.

Leave a Comment