עיסויים וסאונות

ישנם יתרונות רבים של שימוש בעיסוי וסאונות יחד כדי לעזור לשפר את בריאות הגוף שלך. עיסוי יכול לעזור להקל על נקודות לחץ בגוף ולעזור לשרירים להירגע. לסאונות יש את אותם יתרונות אבל עובדות אחרת על הגוף. זו הסיבה שהשילוב בין השניים הוא רעיון פנטסטי אם אתה רוצה להרגיש נהדר בכל עת.

סאונה לפני קבלת עיסוי תשחרר את השרירים שלך כך שהמטפל יוכל להתחיל לעבוד על חלקי הגוף שצריכים את העבודה הרבה ביותר. זה לא רק יקל על עבודתו של המטפל, אלא יעזור לך להרגיש נינוח עוד לפני שהוא/היא מתחיל. זה יוסיף להשפעה הכוללת של העיסוי.

גם השימוש בסאונה וגם בעיסוי יסייעו לזרימת הגוף שלך. זה נכון במיוחד לגבי העור. באמצעות עיסוי עדין, זרימת הדם לעור גוברת, בדיוק כפי שעושה מחום הסאונה. זה יביא למראה עור בריא יותר. החום ושמני העיסוי גם יגבירו את גמישות העור וישאירו אותו חלק ורענן.

באמצעות שימוש בסאונות, אתה יכול לעזור לגוף שלך לשחרר רעלים. כאשר אתה עושה עיסוי רק לאחר מכן, הגוף מסוגל להיפטר מרעלים מזיקים עוד יותר. אם יש לך עיסוי מרגיע, המטפל לא יעבוד עמוק כמו שהוא/היא יעבוד בעיסוי רקמות עמוק. סוג זה של עיסוי עוזר לגוף להיפטר מהפסולת שהצטברה בשרירים לאורך תקופה. אם תחליט שאתה מעדיף לעשות סאונה לאחר העיסוי שלך, זה ייתן לגוף את המדיום המושלם להיפטר מהרעלים הללו דרך בלוטות הזיעה.

Leave a Comment