עיסויי שמן SPAcial להסרת צלוליט – שמן עשב לימון לצלוליט

עשב הלימון נמצא בעיקר בנפאל, הודו וסרי לנקה. זהו דשא טרופי והשמן המופק ממנו ומשמש לריפוי מחלות שונות כמו קור, אקנה, כנוגד דיכאון, חיטוי.

שמן עשב לימון קיים כבר מאות שנים

שמן זה להסרת צלוליט פופולרי במיוחד. שמן זה נמצא בשימוש במשך מאות שנים ואת העדויות לכך ניתן לראות בבירור בטקסטים העתיקים של ‘איורוודה’ בהודו.

בימי קדם, התכונות הייחודיות של עשב הלימון שימשו לריפוי מחלות רבות. הוא משמש גם לשמירה על חיות מחמד נקיות וללא פרעושים. בשל אופיו האנטי-מיקרוביאלי והריח היפה שלו, השמן מהווה גם מרכיב מרכזי בבשמים. כל התכונות הטובות של העשב המופלא הזה הועברו אלינו במשך מאות שנים ולכן ניתן לסמוך עליהם בצורה עיוורת.

כיצד משתמשים בשמן עשב לימון לצלוליט

בהקשר של הסרת צלוליט, ממלא תפקיד מיוחד. כשאנחנו מדברים על צלוליט, חשוב להבין שזהו עודפי השומן שנאגרים באזורים כמו הירך, הירכיים והישבן.

החיסרון העיקרי של השומן המאוחסן הזה, מלבד ההשפעה שיש לו על המראה, הוא שהוא עושה אדם איטי וגורם לריקבון מוקדם של העור. עיסוי האזורים שבהם הצטבר השומן בהחלט עוזר בהפיכת תאי השומן לפעילים ומכאן, קל יותר לשרוף אז.

כאשר העיסוי נעשה עם שמנים מיוחדים ההשפעה טובה יותר. מומלץ להשתמש בשמן עשב לימון לצלוליט מכיוון שהוא מייצר חום על פני העור בעת עיסוי נכון. חום זה מסייע בהמסת הצלוליט.

יש יותר משימוש אחד לשמן זה

שמן זה מעורבב לפעמים במים תוך כדי אמבטיה. האנזימים בשמן עשב לימון עוזרים ליצור הורמונים המסייעים בהסרת צלוליט.

החסרונות

לאף חומר עלי אדמות יש רק יתרונות ולכן גם לשמן עשב הלימון יש את החסרונות שלו. בצורתו הטהורה ביותר, כלומר 100% ריכוז, שמן לימון ידוע כגורם לגירוי קל בעור בשל תכונותיו הלימוניות. בשל איכות זו, הוא אינו מומלץ לנשים בהריון או לאנשים הנוטים לקבל אלרגיות בעור. אבל גם החיסרון הזה אינו גדול שכן ריכוז הנפט המשמש במשקי בית הוא בכל מקרה לא יותר מ-10% – 15%.

חסכוני במיוחד

בסך הכל, מבין כל התרופות הטבעיות הקיימות, שמן זה להסרת צלוליט הוא החסכוני והשימושי ביותר. השימוש בשמן טבעי זה אינו מדע טילים ולכן ניתן לתרגל על ​​ידי כל אחד וכולם.

שמן המשמש כתחליב או קרם

ניתן למרוח את השמן גם כקרם או קרם. שמן זה כשלעצמו הוא חומר ניקוי ובכך ניתן להשתמש בו כדי לנקות את הגוף מכל החומרים הלא רצויים.

כיום, אין צורך לנסוע כל הדרך להודו או לסרי לנקה כדי להשיג את המוצרים הטרופיים הללו, שכן הם זמינים למדי במצבם הטבעי וללא חומרים משמרים עם חברות צמחים רבות. במקרים מסוימים זה גורם לעצבנות בעור אבל זה מאוד נדיר ובכל מקרה לא מזיק. חומר טבעי זה הוא בהחלט התשובה להסרת צלוליט מהירה, קלה וחסכונית.

Leave a Comment