עיסוי אבנים חמות להרפיה ובריאות

עיסוי באבנים חמות שונה מהעיסוי המסורתי המסורתי של הגוף המלא או עיסוי טיפולי בכך שהוא דורש מגע עדין יותר ובמקרים מסוימים המטפל עלול אפילו לא לגעת בך, מלבד כדי למקם את האבנים החמות.

החום באבנים יעיל לאפשר לשרירים להשתחרר ולהרפות את השרירים הנוקשים. עיסוי באבנים חמות עוזר ללקוח להירגע ומאפשר שינה טובה יותר. זה באמת קשה לישון באיכות טובה כשאתה עייף מדי. עם ההרפיה שאתה מקבל מהטיפול הזה, זה מקל עליך לנמנם לתוך שינה עמוקה שגופך זקוק לה כדי להתאושש מהעייפות היומיומית. זו הסיבה שלעתים קרובות מומלץ לאנשים הסובלים מנדודי שינה לעבור עיסוי באבנים חמות.

עיסוי מכל סוג יכול לתת לך הרגשה שמחה, בדרך כלל בגלל שאתה נמצא בחלל כל כך רגוע וחם. עיסוי מרגיע ומרגיע יכול לעשות פלאים לתת לך דחיפה רגשית, להשאיר אותך עם השקפה שמחה וחיובית יותר בחיים.

הפסקה מהעבודה ומהחיים היא באמת הכרח שרוב האנשים מתעלמים ממנו ומקבלים כמובן מאליו. לא, אתה לא צריך לטוס ולעשות חופשה כל פעם בשבוע. עצם היכולת לתת לעצמך קצת זמן להירגע ולהירגע הוא הרגל בריא. אתה צריך לחשוב על הבריאות הכוללת שלך ולהקדיש זמן כדי לפנק את עצמך. אם אתה שמח ובריא יותר, אתה יכול לשרת טוב יותר את הצרכים של יקיריהם. אז לא רק לפנק את עצמך בעיסוי באבנים חמות לשפר את חייך, זה יכול להועיל גם לאחרים הקרובים אליך.

יש דעות שונות אבל לבחירה האישית שלי כשאני עושה עיסוי באבנים חמות, אני אוהב להשתמש בחומרים טבעיים. הבחירה מספר אחת שלי לשמן עיסוי היא שמן אורז. למעשה אני הולך עוד צעד עם האורז, אני אפילו ממלא שקיות באורז כדי להחזיק את האבנים במקום.

בחירת גודל וסוג האבנים הנכונים חשובה ביותר בעיסוי באבנים חמות. גודל האבן שבחרתי לטיפול באבנים חמות נע בין קטן מאוד לביצוע עבודת אצבעות לגדול לעבודה על הגב. אני מעדיף את אבני הבזלת החלקות. אני מעדיף אבני נהר חלקות מאוד לחימום וריפוי השרירים.

אני תמיד בודק את חום האבנים עם הלקוח שלי כך שהחום לא יעלה על רמת הנוחות של הלקוח ואני קובע את מצב הרוח בחדר באמצעות תאורה רכה ומוזיקה כדי לעזור לכל לקוח להירגע.

Leave a Comment