עיסוי ארומתרפי – הטיפול הטוב ביותר לנפש, לגוף ולנשמה

לחץ ומתח הם חלק משגרת היום שלנו. איננו יכולים להישאר מעליו בגלל עלוני החדשות המדכאים היומיומיים; גם אנחנו לא יכולים לחסל את הצער האישי שלנו. כל החוויות הרעות של חיינו גובות מחיר מנפשנו וגופינו בצורת מחלות פסיכולוגיות ופיזיות שונות. חלק מהאנשים מתחילים להזדקן בחלק המוקדם של חייהם בעוד שאחרים מראים תסמינים של מחלות קשות כמו סרטן. אחרים סובלים מהפרעות נפשיות. לא ניתן לגרש את כל המחלות הללו מחיינו לחלוטין, אבל אנחנו יכולים לפחות לנסות להפחית את השפעותיהן.

נעשו ניסיונות על ידי מומחים רפואיים למצוא טיפול למחלות אלו והתפתחו לצורת טיפול טבעית הנקראת בדרך כלל ארומתרפיה. כפי שהשם מרמז, הוא עושה שימוש בארומה או בניחוח של חומר. אבל זה לא הריח המלאכותי. במקום זאת, זהו הריח הטבעי של עשב טבעי. אתה לא יכול להשתמש בבושם או קלן שיש להם כימיקלים וריחות מתוקים מלאכותיים לצורך טיפול זה. בניגוד לריחות מלאכותיים, לריח הטבעי יש כמה תכונות המסייעות להרגעת האיברים. האיברים נלחצים כאשר אנו מתמודדים עם מצבים קשים בחיינו. איברים אלו צריכים להיות רגועים ולהחזירם למצבם הטבעי.

זה נעשה על ידי מריחת שמנים של עשבי תיבול ושיחים ממקומות שונים בעולם. כמות מסוימת של שמנים שונים משמשת ליצירת מתכון יעיל שניתן לעבודה. העיסוי של השמנים המשולבים מוכיח את עצמו מועיל בשיקום האנרגיות המנצלות לאורך כל היום. החוזק הנפשי משתפר על ידי הפעלת כמה מערכות מוחלשות במוח שלך. העיסוי נעשה גם בטכניקה מיוחדת. לא כל אחד יכול לטעון לקבל את התוצאות הללו על ידי עיסוי בצורה המקובלת. המטפל בעיסוי המשתמש בארומתרפיה צריך לדעת את נקודות הלחץ של הגוף כדי שניתן יהיה למקד את הטיפול דרך נקודות אלו.

טיפול זה אינו שימושי להפרעות נפשיות, אך ניתן להשתמש בו לטיפול במחלות עור. החלק הרגיש ביותר בגוף שלך הוא העור שלך, החשוף לגרוע ביותר בסביבה. המתח הנפשי ניכר בעור גם מהמחוות והבעות הפנים שלך. הבעות הפנים והזעפים מייצרים קמטים ורפיון. ניתן להפוך את העור המקומט לחלק על ידי ארומתרפיה. העיסוי עם שמנים טבעיים מתקן את התאים הפגועים, והופך את העור שלך לחלק ורענן כמו קודם.

Leave a Comment