עיסוי גוף: כלים מכניים

הידעתם שיש כלי עיסוי שיכולים לעזור לכם לעשות את העבודה? דוגמה לכך תהיה הכלי המכני. כלי העיסוי המכני הוא אוטומטי לחלוטין ופועל באמצעות סוללות או אספקת חשמל בקיר הבית. בקיצור, הם משתמשים בחשמל כדי לתת לך תחושות רטט ולישה לגוף שלך. כמה הם עולים? ובכן, זה עשוי להשתנות ממחיר נמוך לגבוה מאוד.

להלן כמה מהמכשירים המכניים הללו שכדאי לדעת עליהם.

טמפר

אתה יכול להחזיק אותו ביד אחת ולהפעיל לחץ על נקודה בגוף. הוא מסוגל לחבוט באזור העיסוי על ידי הדמיית תנועת הידיים הקצוצות בקראטה. מתי כדאי להשתמש בו? אתה יכול להשתמש בהם לאחר אימון אימונים מעייף. אבל קח בחשבון שהחבטה אינה זולה.

דוהיקי רוטטים

Doohickey הוא רק מונח כללי המתאר את הכלים השונים הזמינים. זה לא מונח מוצר ספציפי לעיסוי. לכן, אתה יכול למצוא כל אחד מהמכשירים הרוטטים הללו על המדפים הרבים של חנות עיסוי. רובם מופעלים באמצעות סוללות ולכן ניידים. אבל בדרך כלל, הם לא באמת משרתים את המטרה של עיסוי טוב. עדיף להשתמש בהם לעיסויי חימום בלבד.

מכשיר לעיסוי שיאצו

במכשיר הזה, יש אצבעות בפנים! האצבעות המכניות הללו עושות עבורך את עבודת הלישה. איך אתה משתמש בזה? אתה פשוט מניח אותו על משענת הגב של הכיסא שלך ומשעין את הגב על הכיסא, כמו שאתה יושב בדרך כלל. מי צריך להשתמש בו? אנשים שיש להם בעיות גב עקב ישיבה על כיסא יותר מדי זמן.

רהיטי עיסוי

הברור ביותר מגיע בצורה של כיסא או שולחן. אלו הם כנראה כלי העיסוי המכני הנוחים ביותר שתוכלו למצוא. אבל המחיר שלהם מגיע בטווח של כמה אלפי דולרים. אם יש לך תקציב, לך על זה.

Leave a Comment