עיסוי גוף מלא – כל מה שצריך לדעת

יש הרבה מה לומר על היכולת לבצע במיומנות עיסוי גוף מלא. גם אם אתה לא רוצה להפוך את זה למקצוע, שאגב הוא משתלם ביותר, אתה יכול להשתמש בו ככלי לעזור להיפטר מבן הזוג או כל בני משפחה מכל מיני כאבים ומתחים. יש הליך מתאים לעיסוי גוף מלא, ואם הוא נעשה היטב, זה בהחלט מתאים לאמנות.

כדאי להתחיל ביצירת מצב רוח מתאים מאוד לעיסוי. שמור על טמפרטורת החדר רגילה ונוחה. אם אתה יכול, כדאי גם להדליק כמה נרות וקטורת, תוך השמעת מוזיקה רכה ברקע. אם לאדם שאתה הולך לעסות יש בעיות עם צניעות, אז אתה צריך לשמור על מגבת נקייה ורכה בהישג יד. תצטרך גם שמן כדי לעזור לעיסוי לעבור קל יותר. כל שמן טבעי או תינוקות יתאים, אבל אם הוא ניחוח קל זה עשוי להיות מוערך יותר.

האדם שעושה עיסוי יצטרך להתפשט ולהישכב על השולחן, עם הפנים כלפי מטה. במידת הצורך, תוכל לכסות את הישבן החשוף במגבת שנשמרה במפורש למטרה זו.

אתה צריך להתחיל את עיסוי הגוף עם פלג הגוף העליון. הניחו בערך כף שמן בכף היד ולאחר מכן שפשפו את כפות הידיים זו לזו כדי לחמם אותה, זכרו למלא אותה לעתים קרובות. החל אותו על הצד של הצוואר ועבוד למעלה לכיוון הרקות. יש לעסות גם את שרירי הכתף והצוואר במשיכות קלות אך מוצקות כלפי מעלה. מכיוון שאנשים נוטים לאגור מתח בשרירי הצוואר והכתפיים זה חשוב מאוד. יש לשפשף את הכתפיים והשכמות בתנועות סיבוביות.

לאחר מכן, עליך להתמקד באזור עמוד השדרה, לשפשף אותו בעדינות בתנועות סיבוביות כלפי חוץ. ללוש את צידי הגוף בעדינות אך בחוזקה, עד לבית השחי ולאחר מכן לכתפיים. הפוך את הכיוון ועבוד לאחור כך שתוכל לתת כיסוי מלא לגב. עבדו את הידיים מהכתפיים אל הידיים של הנבדק, שפשפו את התלת ראשי ואת הדו-ראשי. כדאי אפילו ללוש את כף היד וכל אצבע בודדת.

אתה יכול להפעיל לחץ רב יותר כאשר אתה עובד על הגב התחתון, באמצעות האגודלים והאצבעות שלך בתנועות סיבוביות רגילות כלפי חוץ. עסו גם את צידי הגוף ואת הישבן. עסו כל רגל בתנועות סיבוביות עד לאצבעות הרגליים.

התחל לעבוד שוב כלפי מעלה; מעסים קלות את צידי הגוף בקצות האצבעות ומגיעים לעצם הבריח. עסו את הצד של הצוואר בעדינות, וסיימו את עיסוי הגוף המלא על ידי שפשוף עצם הלסת והאזור שמתחת לאוזניים עם האגודלים.

עיסוי רקמות עמוק זה בטוח יעורר את מערכת העצבים המרכזית של הנבדק וישחרר תחושות של רווחה. אם אתה מרגיש שאתה טוב בזה, אתה יכול אפילו לעבוד לקראת קבלת תעודת עיסוי. ישנם בתי ספר רבים לעיסוי שבהם אתה יכול לאסוף טכניקות רבות לטיפול בעיסוי.

Leave a Comment