עיסוי הפין – פתרון טבעי קבוע לבעיות זקפה

כל גבר רוצה להגדיל את גודל הפין שלו ואת איכות הזקפה שלו. עבור עיסוי זה היא שיטה טבעית מומלצת ובעקבותיה מזה שנים רבות. עיסוי הוא טיפול טבעי ששימש מאז ימי קדם לזרימת דם טובה יותר לכל חלקי הגוף. זה יכול לשמש גם כדי להגדיל את גודל הפין ואיכות הזקפה. עיסוי יכול להגביר את זרימת הדם לאיבר ולנקות את כלי הדם על מנת להגביר את היכולת להחזיק את הדם למשך זמן ארוך יותר ולשמור על איכות הזקפה של הפין למשך זמן רב יותר. לפיכך חשוב מאוד לעסות את איבר המין שלך בטכניקות מתאימות ושמן צמחי מרפא כגון Mast Mood Oil ללא תופעות לוואי.

להלן כמה מטכניקות העיסוי היעילות ביותר שיכולות באמת להגדיל את גודל הפין ואת איכות הזקפה.

טכניקת חליבה

אחת הטכניקות הנפוצות ביותר בשימוש מאז ימי קדם הן טכניקת החליבה (Jelqing). טכניקה זו דומה לתנועת החליבה של שאיבת חלב מבעלי חיים כמו פרות ותאואים. בשיטה זו אתה צריך להשתמש באגודל ובאצבע כדי להקיף את הבסיס. החזק את הפין שלך ביד שמאל, הפעל מעט לחץ והתקדם לעבר ציר הפין. לאחר הגעה לראש, חזור על אותו תהליך עם היד השנייה. המשך בתהליך זה 10 עד 15 פעמים ביום כדי להגדיל את גודל הפין שלך. לתוצאה הטובה ביותר השתמשו בשמן Mast Mood לתהליך זה. שיטה זו מגדילה את גודל הפין שלך על ידי הגדלת זרימת הדם הנדרשת דרך כל איברי המין.

טכניקת כדור פורח

כדור פורח הוא טכניקת עיסוי יעילה נוספת המשמשת להשגת זקפה ארוכה יותר. שיטה זו מנצחת את היציאות המוקדמות ומסייעת לך להאריך את השפיכה. אתה חייב לדעת איך להחזיק מעמד זמן רב יותר במין כדי לבצע טכניקה זו. אתה צריך להחזיק את השפיכה שלך 3 עד 5 פעמים בפעילות המינית שלך ולשלוט בזרימת הזרע מהאיבר שלך. אם אתה יכול לעשות זאת, אתה יכול להפיק תועלת רבה עם טכניקת בלוני הפין הזו.

כאשר האיבר הגברי שלך מזדקף, התחל לעסות את ציר הפין, הערווה, הבסיס ושק האשכים שלך עם שמן Mast Mood כדי להגביר את זרימת הדם דרך כל איברי המין. עצור את השפיכה שלך 3 עד 5 פעמים ובאמצעותן תתחיל להאיץ את חילוף החומרים של הטסטוסטרון.

אם תוכל לתרגל טכניקה זו באופן קבוע, היא תעורר צמיחה ב-Corpora Cavernosa, הרקמה הספוגית שמאריכה את השפיכה שלך. זה דורש הרבה תרגול אבל ברגע שאתה מסוגל ליישם את הטכניקה הזו אתה תחווה תוצאות טובות יותר.

Leave a Comment