עיסוי וסקס – אירוטיקה של מגע חושני

לפרט כראוי את השילוב של עיסוי ומין זה להגדיר את המתאם בין זה לבין מין. בקורלציה, יש להציג הבחנה בכל היבט של עיסוי ומין.

עיסוי, בקטע קצר מההגדרה האנציקלופדית, כפי שנגזר מהטרמינולוגיה הצרפתית, מתואר כחיכוך הלישה. לניסוח כזה יש שני מקורות מקור, הן בערבית והן בלטינית. ההתייחסות הערבית היא במונח של מאסה, שהוא לגעת, להרגיש ולטפל; בעוד שהלטינית, גם מונח כמו Massa, מתייחס למסה של בצק, או, כטיפול בתרגול של מניפולציה של רקמות הגוף הרכות, מתוך מטרה פיזית, תפקודית, מכנית, רפואית, טיפולית או רגשית של כוונה.

כוונה כזו יכולה להיות אמצעי תומכת כלפי התפקיד הכפול של עיסוי ומין. זה מכונה מניפולציה. כשילוב של כל ההגדרות משולבות, כל רכיב מושג על ידי פעולות של מניפולציה על גוף אנושי, עם צורות של לחץ, בווריאציות של מובנה, לא מובנה, נייח, נע, מתח, תנועה ורטט על ידי תהליך יישום אחד עזרים ידניים או מכניים. רקמות המיקוד, באמצעות היישום שלו, כוללות שרירים, גידים, רצועות, עור, מפרקים, רקמות חיבור, כלי לימפה ואיברים מסוימים. יישום פיזי ישיר יכול להיות מעורב באמצעות יישום של ידיים, אצבעות, מרפקים, אמות ורגליים. נקבע שיש יותר ממעל שמונים וריאציות של עיסוי.

מין, בקטע קצר נוסף מהגדרה אנציקלופדית, מתייחס לדואליות של זכר ונקבה בכל הקשור לביולוגיה ורבייה. להזדווגות ממין זכר ונקבה יש את היכולת לייצר צאצאים על ידי תהליכים של מיוזה והפריה. כל אחד משני המינים מציג משיכה ותשוקה אינהרנטית זה לזה, מה שמרמז על התפשטות לקראת עיסוי ומין. תהליך התקשורת, לגבי צורות הקליטה שלהם בהתחלת פעולת ההולדה הביולוגית, משתנה בהתאם למגוון בביולוגיה. כאשר מדובר בבני אדם, למונח מין יש וריאציות מרובות בהגדרתו. הווריאציה הראשונה היא בהתייחסות הקלינית למצב הדיכוטומי, או, במובן אחר, לזהות המינית למטרות כלליות של היבטים ביולוגיים וחברתיים. שנית, הם הפונקציונליות הביולוגית והשפעותיה.

באיחוד מאפייני העיסוי והמין, ניתן בהחלט להגדיר התייחסות מסכמת ומתואמת כעיסוי ארוטי. שוב, הגדרה אנציקלופדית לגבי הקונוטציה של זה היא יישום של טכניקות פיזיות שנחקקו למטרות אירוטיקה, אשר, בפשטות, ממלאת תפקיד ריאלי בתרגול הזוגי של עשיית אהבה.

לפרש בצורה הטובה ביותר עיסוי ומין, כמו במקרה של עיסוי ארוטי, זה להרחיב את השפעותיו בהגברת רמות הנאות חושניות וסיפוק מיני. בניגוד לשיטות המסורתיות, בעוד שהאדם המקבל את העיסוי עטוף במגבות, האנשים, או, ליתר דיוק, בני הזוג העוסקים בארוטיקה הדדית, המוגדרים, במילים פשוטות, כעיסוי ומין, הם עירומים לחלוטין. האזורים הממוקדים בגוף לעיסוי אינם דומים לאותם אזורים במסגרות קונבנציונליות. עיסוי ארוטי ומין כרוך בכך במפשעה ובאזורים אינטימיים אחרים בגוף, כגון שדיים, חזה, בתי שחי, אוזניים, עורף, כמו גם אזורים אנאליים. כתוצאה מאופי זה של יישום חושני, עוררות מינית מגורה ומוגברת מאוד.

המטרות בתרגול עיסוי ארוטי ומין משרתות כפול. בתחילה, החשק המיני מגורה מאוד, משיפור דרך האזורים הארוגניים. שנית, עיסוי ארוטי ומין מטפחים את יכולתו של האדם להגיב בחושניות לגירוי ארוטי כזה.

ניתן גם לחלק עיסוי ארוטי ומין לשני שלבים – משחק מקדים, שהוא החלק, וסיפוק אקלימי, בצורה של אקט ממשי של אינטראקציה מינית מלאה.

לסיכום, עיסוי ומין, כאשר הם עוסקים בסדר כזה, משמשים להגברת תקופת האינטימיות, באמצעות הגברת הרגישות, הגברת רמת העוררות, הגברת הגשמת ההנאה, מסייעת במניעת שפיכה מוקדמת, מזרימת אנרגיה אירוטית, וכן מרגיע את השרירים לארוטיות ממושכת ולתקופה ארוכה יותר של הנאה. ניתן להשלים את זה ואת המין עם שמנים טבעיים מסוימים, קרמים, קרמים וחומרי סיכה אישיים כדי למנוע כל דרגות של שפשוף או גירוי באזורים רגישים מאוד.

Leave a Comment