עיסוי לאהבה

היתרונות של העיסוי הם אינספור, ולא רק עוזר להקל על שרירים עייפים וכואבים, אלא הוא כלי חיבור חשוב המסייע להגברת האינטימיות בין זוגות.

עיסוי נהדר הוא מאושר לקבל, אבל לתת אותו הוא מספק ומהנה באותה מידה. הידיעה שסיפקת חוויה אינטנסיבית לבן הזוג שלך, כמו גם תחושת רווחה, רגיעה וגירוי.

עבור מערכות יחסים מוזנחות, מתן זמן להירגע יחד ולחלוק בעיסוי גוף מלא יכול לעזור לבנות מחדש ולחזק את הקשר ההדוק, וזה גם מקדם תחושת אמון והבנה בין בני זוג.

לעיסוי חושני יש סגולות מרפא, הן פיזיות והן רגשיות. מבחינה פיזית, זה ישפר את זרימת הדם וזרימת הדם, וישפר את הגמישות. מבחינה רגשית, זה יגרום לך להרגיש מרענן, משוחזר ומתחדש, ולזכות במערכת יחסים מעמיקה עם בן הזוג שלך.

אל תיגמר ורשום את עצמך לקורס עיסוי טנטרי. אתה לא צריך להיות איש מקצוע מיומן כדי להיות מסוגל לתת עיסוי מספק. כל מה שאתה צריך זה שמן עיסוי יפהפה של בר עיסוי, ולהיות מוכן לבלות את הזמן כדי לחקור את הגוף של בן הזוג שלך.

קבע את מצב הרוח

 • הסר כל הסחות דעת – כבה את הנייד שלך ואת הטלוויזיה.
 • שתהיה לך סביבה חמה
 • הדליקו כמה נרות ריחניים
 • יש להשרות את שמן העיסוי שלך בניחוח או שמן אתרי האהוב עליך

טכניקות עיסוי

 • ודא שהידיים שלך חמות.
 • לטפטף שמן עיסוי על העור, או להניח מוט עיסוי על העור כדי להמיס.
 • בעזרת תנועות סיבוביות, לחץ בחוזקה ביד אחת או שתיים, החל מחלקי הגוף השריריים כלומר: כתפיים.
 • השתמש בקצות האצבעות או בעקב היד שלך, בהתאם ללחץ שאתה רוצה להפעיל. הימנע מלחץ או חיטוט אינטנסיבי מכיוון שהדבר עלול לגרום לאי נוחות ולגרוע מההנאה שאתה רוצה לקדם.
 • שמור על מגע מתמיד עם העור.
 • עם זרימת הדם המוגברת מגיעה תחושה של רגיעה ואושר. אתה תרגיש שאתה בן הזוג נרגע, אז המשך בתנועות סוחפות ארוכות. השתמש בכל היד שלך כדי להסתובב בלולאה מתמשכת סביב חלק שלם של הגוף, מבלי לאבד מגע עם העור, כלומר בעת עיסוי הגב והכתפיים, השתמש במכה אחת מתמשכת שמתחילה מעל הישבן, במעלה עמוד השדרה, המשך החוצה על הכתפיים, ואז למטה בצדדים, מסתיים בחזרה בירכיים.
 • קח את הזמן. אל תמהר. תהנה לחקור את הגוף של בן הזוג שלך. הסיפוק שתקבלו מהענקת עונג לבן הזוג שלכם, בתורו ימצא חן בעיניכם.

שמן עיסוי מורכב משמן נשא, שמעורב בו שמנים אתריים טהורים, אוֹ שמנים ריחניים. כמה שמני נשא נספגים בקלות רבה יותר בעור ומספקים יותר יתרונות לעור. שמן סויה או שמן שקדים מתוקים הם שני שמנים נשאיים המעולים לעיסוי. הם מספקים לחות עמוקה, והם עמוסים בוויטמינים A, B1, B2, B6 ו-E, נהדרים למיזוג וריכוך העור, כמו גם אנטי דלקתיות.

שימוש בשמן עיסוי ריחני, כמו תערובת רומנטית, יכול לקבוע את מצב הרוח, כמו גם את היכולת להעביר את דעתך למקום אקזוטי. לשמנים ריחניים אין יתרונות טיפוליים, והם פשוט משמשים עבור תכונות ארומטיות.

לשמן עיסוי שיש בו תערובת של שמנים אתריים טהורים יכולים להיות יתרונות בריאותיים רבים נוספים. נסה להשתמש ב-a שמן עיסוי הרפיהשיהיה שמנים חיוניים כלולים שמרגיעים ומרגיעים.

שמנים אתריים בעלי השפעה מרגיעה הם:

שמן אתרי לבנדר-מרגיע, מרגיע, מרגיע

שמן אתרי קמומיל רומאי-מקל על מתח, ריפוי

שמן אתרי מנדרינה-מרענן, מרומם, מחזק

שמן אתרי ברגמוט-מרומם, משקם, ממריץ, נוגד דיכאון

שמן אתרי וטיבר-מרגיע עמוק, אפרודיזיאק

תמצית עלי רוזמרין-ממריץ את זרימת הדם, מקדם רווחה

שים את זה בלוח השנה שלך:

עכשיו יש לך את הטיפים מה לעשות, וודא שזמן העיסוי שלך יהפוך לפגישה החשובה ביותר שלך בשבוע.

חיינו המודרניים לרוב אינם מאפשרים לנו לעצור ולהתרכז אחד בשני. אז זה תלוי בך! ספר שעה או שעתיים ביומן שלך, והפוך את העיסוי לאירוסין קבוע.

Leave a Comment