עיסוי ערמונית וחליבת הערמונית – איך לחלוב את הערמונית – מדריך לאחות

עיסוי ערמונית וחליבת ערמונית הם שניהם מונחים נפוצים לתיאור העיסוי או הגירוי של בלוטת הערמונית מסיבות רפואיות או מיניות. שני המונחים משמשים לעתים קרובות כאשר המטרה היא הקלה על הסימפטומים של דלקת הערמונית הכרונית על ידי רופא וחליבה או חליבה של הערמונית משמשת לעתים קרובות יותר כאשר המטרה היא ניקוז נוזל הערמונית במהלך פעילות מינית כדי להשיג אפקט ספציפי. ניתן לבצע את שניהם באופן פנימי או חיצוני, אך אתאר כאן את הטכניקה הפנימית.

בלוטת הערמונית היא רק חלק אחד ממערכת הרבייה הגברית המורכבת. הוא מייצר נוזל זרע ומתפקד בתהליך של שפיכה ואורגזמה. הבלוטה היא בערך בגודל של אגוז וממוקמת ישירות מאחורי שלפוחית ​​השתן. זה נוטה למצבים ומחלות רבים, כולל דלקת ערמונית חריפה, דלקת ערמונית כרונית, ערמונית מוגדלת או BPH (היפרטרופיה שפירה של הערמונית) וסרטן הערמונית.

טכניקת החליבה של הערמונית היא כדלקמן (גם לפעמים משתמשים בעיסויי ערמונית או במכשירי חליבה או רפואיים אחרים).

עדיף לא לנסות זאת אלא אם כן אתה בטוח שאין לך דלקת ערמונית כרונית או כל מצב חמור אחר. תמיד עדיף לקבל אישור מהרופא שלך קודם.

1. אסוף את הציוד שלך יחד. תזדקק לכפפות סטריליות ללא לטקס. אין להשתמש בכפפות לטקס; אלרגיות חמורות יכולות להתפתח עם הזמן בשימוש חוזר. תצטרכו כפפות שלא יתלכדו או נקרעות בקלות מציפורניים חדות וכו’. תוכלו למצוא אותן בזול בכל חנות עם בית מרקחת או מדור תרופות ללא מרשם. תזדקק גם לחומר סיכה שהוא על בסיס מים; אתה יכול להשיג את זה בבית המרקחת שלך גם אם אין לך עדיין. אל תשתמש בשמנים, קרמים או קרמים על בסיס בושם; אלה מכילים חומרים מגרים.

2. בדקו את הציפורניים שלכם וודאו שהן קוצצות ו/או מתוייקות בצורה חלקה ולא יתפסו את הכפפות.

3. צא לשירותים ורוקן לחלוטין את השלפוחית ​​והמעיים. זה יעזור לך להירגע יותר ויקטין את הסיכוי לתאונה. שטפו את האזור סביב פי הטבעת ביסודיות כדי למנוע כל העברה של אורגניזמים. שטפו את הידיים ביסודיות ושפשפו אותן עם מברשת ציפורניים.

4. היכנסו למצב נוח, לרוב על הגב או על הצד. לבש את אחת הכפפות הסטריליות. אתה יכול להשתמש בכפפות על שתי הידיים אם אתה רוצה. שים מעט מחומר הסיכה על אצבעות הכפפות שבהן אתה הולך להשתמש.

5. הכנס בעדינות אצבע אחת או יותר – עדיף להתחיל עם אחת עד שאתה יודע מה אתה עושה. היזהר מאוד אם יש לך טחורים. אם זה המקרה, ייתכן שתרצה לבדוק אותם על ידי הרופא שלך תחילה. הזז את האצבע שלך באיטיות במעלה דופן פי הטבעת, עד שאתה יכול להרגיש את בלוטת הערמונית. תהיה עדין מאוד. בלי להכריח או לדחוף. הבלוטה תרגיש כמו כדור קטן.

6. ללטף או לעסות בזהירות ובעדינות את הבלוטה לאורך הצדדים רק בקצות האצבעות, לא בציפורניים. אתה לא רוצה לגעת במרכז או בחלק העליון שבו יש הרבה עצבים רגישים ושם אתה יכול לעשות קצת נזק.

7. שימו לב לשעה. אתה צריך לעשות זאת רק לכמה דקות. אתה עלול לחוות כמה רגשות או תחושות מוזרות. ואולי אתה מרגיש שאתה צריך ללכת לשירותים אבל זה אמור לעבור. לאחר שהבלוטה התכווצה היא תשחרר מעט נוזל זרע. ייתכן או לא תחווה הנאה מינית, אורגזמה או שפיכה; זה משתנה מאדם לאדם.

8. הסר בזהירות את הכפפות כדי למנוע זיהום והשליך את הכפפות – הן כבר אינן סטריליות ואי אפשר לנקות אותן כראוי. שטפו את הידיים ביסודיות בעזרת מברשת ציפורניים.

חליבה ערמונית או עיסוי ערמונית נהוגה על ידי מומחים בערמונית במשך שנים רבות עבור מצבים רפואיים ספציפיים. זה שנוי במחלוקת עם זאת. למרות שגברים רבים השתמשו בטכניקה זו, ישנם סיכונים מעורבים. אם יש לך מצב ידוע או נסתר או זיהום או דלקת של הערמונית, זה אפשרי לגרום לזיהום מערכתי רציני. הגישה הטובה ביותר היא להיבדק ביסודיות על ידי הרופא לפני שתמשיך.

Leave a Comment