עיסוי ערמונית – כיצד אוכל לתת לבעלי עיסוי ערמונית מהנה?

אם אתה חושב שבעלך או המאהב שלך מחפשים דרך חדשה לתבל את הרומנטיקה בחדר השינה שלך, אז יש לי את התיקון בשבילך. אתה עשוי למעשה ליזום את השינוי הזה ולהפתיע אותו. זהו מאמר לנשים או גברים שרוצים לרצות את בני הזוג שלהם. אז, הרשו לי לענות על השאלה “איך אני נותן לבעלי עיסוי ערמונית מהנה?”

עכשיו, לפני שאחשוף את הטקטיקה שתשאיר את ראשו של המאהב שלך מסתובב, הרשו לי לתת לכם קורס מזורז על הערמונית הזו. הערמונית של הגבר שלך היא חלק מבלוטת הרבייה שלו. זה ממוקם מתחת לשלפוחית ​​השתן וצמוד לפי הטבעת שלו. אז כדי שתוכלו לעסות את הערמונית הזו, עליכם לגשת אליה דרך פי הטבעת שלו. האם אתה מוכן לזה? ובכן, צריך קצת להתרגל, אבל אתה בהחלט יכול לעשות את זה.

אלו ההכנות הנכונות שעליך לעשות. ראשית, עליך לוודא שגופו של המאהב שלך נקי, כמו גם שלך. אפשר להתקלח ביחד. אתה יכול לתת לשפשף עדין את התחת שלו. זו מחווה סקסית שעשויה להדליק אותו. נקו את האצבעות וקצץ את הציפורניים. אתה לא יכול לבצע פעילות זו עם ציפורניים ארוכות מכיוון שהדבר עלול לגרום למחלה כמו דלקת הערמונית, זיהום בערמונית.

קנה חומר סיכה טוב כדי לעזור לבן הזוג שלך להירגע במהלך החדירה. אתה יכול לבחור מבין שלושת הגרסאות, על בסיס שמן, על בסיס מים ועל בסיס סיליקון. אני מעדיף חומר סיכה על בסיס מים כי יש לו את הכמות הנכונה של סיכה. יש מקרים שבהם אני בוחרת ללכת על חומר סיכה על בסיס שמן כדי לספק לעצמי תחושה אחרת. ייתכן שתקבלו את שלוש הווריאציות כך שאתם והמאהב שלכם תוכלו לנסות הכל ולהחליט אחר כך.

כעת, ניתן למתוח את פי הטבעת אם הוא מקבל גירוי. אז אתה רוצה שהגבר שלך יהיה במצב רגוע. תוכל לעשות זאת על ידי מתן עיסוי גב למשך מספר דקות. אתה יכול לעשות את זה עם שמן ריחני כמו לבנדר שיש לו תכונות מרגיעות. אתה יכול גם לשנות את חדר השינה שלך על ידי התקנת אור עמום והדלקת כמה נרות. זוהי דרך חסינת שטויות להכניס את בן הזוג שלך למצב רוח סקסי.

אני חייב להיות כנה. אכן נדרשת מידה מסוימת של תרגול בשבילך ובן זוגך כדי להתרגל לזה. אז זו עבודה יד ביד עם המאהב שלך. שניכם חייבים להיות מוכנים לעשות את העיסוי הזה כדי שהוא יצליח. אל תמהר על דברים. הניסיונות הראשונים שלך עשויים להיות ממוקדים רק בהכרתו את התחושות של נגיעה בתחתית. כתוצאה מכך, אתה גם צריך להרגיש איך זה לגעת בפי הטבעת שלו.

ברגע שאתה רגיל לרעיון של צורך לגעת בפי הטבעת של בן הזוג שלך, והמאהב שלך הבין את זה, אולי אתה כבר מתחיל בחדירה. במרחק שני סנטימטרים מהפתח שלו, ניתן להרגיש את הבליטה או את מיקום הערמונית שלו. המדידה שנתתי לא בהכרח נכונה לכל גבר, אחרים עשויים להיות בעלי הערמונית בחלק העמוק יותר של פי הטבעת. אז אל תתעסקו אם לא הצלחתם למצוא את הבליטה במרחק שני סנטימטרים.

לאחר שהרגשת את הבליטה, גע בזה בעדינות. אתה יכול ללחוץ עליו לעסות אבל תהיה בטוח שאתה מאוד עדין. אתה יכול לעשות זאת תוך גירוי איבר המין שלו. אני מקווה שהצלחתי לענות על שאלתך בנושא “איך אני נותן לבעלי עיסוי ערמונית מהנה?”

Leave a Comment