עיסוי ערמונית עצמי – גישת עשה זאת בעצמך לאורגזמה נפיצה

האם אתה יודע שלגבר יש “נקודת ג’י” בדיוק כמו לאישה? זה נקרא ערמונית. כאשר מגורה, זה יוביל לאורגזמה גברית נפיצה. במאמר זה, תלמד כיצד לבצע עיסוי עצמי של הערמונית. זוהי דרך נפלאה להשיג את ה”O” הגדול מבלי לקיים יחסי מין. בנוסף, עיסוי ערמונית עשוי אפילו לסייע במניעת סרטן הערמונית!

לפני שאתה מתחיל

כדי להבטיח הנאה מינית מירבית, עליך לבצע ניקוי רעלים במעי הגס לפני העיסוי. אתה יכול לקנות מוצרי ניקוי מעי גס נחשבים וטבעיים בחנויות אורגניות. אם אינך בטוח בעצמך, פנה לעזרה מאנשי מקצוע הוליסטיים ורופאים. אל תשתמש יתר על המידה בניקוי המעי הגס ובחומרים משלשלים מכיוון שזה יגרום לתופעות לוואי לא נעימות. תופעות הלוואי הללו הן קוטלי אורגזמות!

עיסוי ערמונית עצמי: צעד אחר צעד

#1. גזוז את הציפורניים. שלב זה חשוב מאוד מכיוון שהערמונית רגישה. הציפורן הקלה ביותר עלולה לגרום לתחושות לא נעימות לערמונית שלך.

#2. מרחו כמות נדיבה של חומרי סיכה על קצות האצבעות. אתה יכול להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים או סיליקון. אין להשתמש בסבון!

#3. שכבו על הגב והירגעו.

#4. הכנס את האצבע לתוך פי הטבעת כדי לאתר את בלוטת הערמונית. בלוטת הערמונית שלך היא גוש דמוי אגוז שנמצא במרחק של 3 ס”מ או 1.5 אינץ’ מעבר לפי הטבעת.

#5. לאחר מציאת בלוטת הערמונית, עסו אותה בעדינות בקצב ובקצב עקביים. שמור על התנועה שלך עדינה. ככל שהזמן עובר, התחושה תגבר בהדרגה כדי להגיע לשיא אורגזמות חזקות.

הערה אחרונה

אם אתה רוצה להגביר את עוצמת האורגזמה ומשך הזמן, מומלץ לתרגל פעילות גופנית לפין באופן קבוע. פעילות גופנית לפין נועדה להגביר את הסיבולת המינית, להעצים אורגזמה ולהגדיל את גודל הזקפה. לפי סקר שנערך על ידי pegym.com, גברים שתרגלו פעילות גופנית לפין צפו בצמיחה של 42%.

Leave a Comment