עיסוי פין כואב – תענוג אמיתי

אחד החסרונות בלהיות גבר הוא שלפחות מדי פעם, בחור צפוי לגמור עם איבר מינו כואב. לפעמים הפין הכואב הזה הוא תוצאה של פעולה מבוססת בן זוג, לפעמים מבוססת סולו – ולפעמים תוצאה של פגיעה חיצונית שאינה קשורה לפעילות מינית. לא משנה מה הסיבה, שימוש בטכניקות עיסוי לטיפול בכאבי הפין יכול להיות יעיל מאוד – ומתגמל. כבונוס, זה אפילו יכול להועיל לבריאות הפין.

עיסוי כללי

רוב האנשים חוו צורה כלשהי של עיסוי כללי, כמו עיסוי הגב הפופולרי מאוד. התיאוריה מאחורי עיסוי פשוטה: על ידי שפשוף וגירוי שרירים נוקשים או כואבים, אדם משחרר את הלחץ ומעודד את זרימת הדם באזור, יוצר מצב גופני מרגיע, מהנה ומרענן את חלק הגוף המדובר.

עיסוי איבר המין

עיסוי איבר המין לא באמת שונה – אלא שבהתחשב באופי השריר שעושה אותו, יש סיכוי גבוה יותר ליצור ריגוש מיני.

זה לא אומר שאי אפשר לערוך עיסויי פין במטרה שאינה מינית: חלק מהמטפלים בעיסוי מבצעים צורה זו של עיסוי ללא חשש אם יש עוררות וללא כוונה להמשיך בעיסוי כדי לעזור ל- אדם להשיג שחרור.

עם זאת, ברוב המקרים גבר מקבל עיסוי פין מבן זוג או איש מקצוע עם מטרה מינית. למעשה, צורות מסוימות של עיסוי טנטרי ידועות כמסייעות לגבר בפיתוח שליטה רבה יותר על הזקפה והשפיכה שלו.

שלבים

ניתן לבצע עיסוי איבר המין במגוון דרכים, אך הנה כמה צעדים נפוצים שבדרך כלל מבצעים:

– מקלחת. לרוב מומלץ להתפנק במקלחת או אמבטיה חמימה ומרגיעה לפני העיסוי. זה עוזר להכין את הגוף לחווית העיסוי.

– הישאר עירום. לאחר סגירת המגבת, הנמען צריך להישאר עירום; במקרים רבים המעסה גם יסיר את הבגדים שלה.

– קבלו קצת זמן ביחד. עיסוי איבר המין הוא חווית חיבור כמו גם חוויה מינית. על בני הזוג להקדיש זמן לחקור בעדינות זה את זה פיזית באופן שנוח לשניהם. המטרה היא לא להשיג ריגוש מיני אלא להתחבר לכל אחד במישור שהוא גם פיזי וגם רגשי; מומלץ עדינות וקצב איטי.

– התמקם. הנמען צריך לשכב על הגב; ייתכן שהוא ירצה שתהיה לו כרית מתחת לראשו ו/או לירכיו. שני בני הזוג צריכים לעסוק בכמה תרגילי נשימה עמוקה.

– התחל את העיסוי. המעסה צריך לחקור לאט לאט כל חלק של הפין והאשכים. התחל בנגיעה בעדינות בכל האזורים המדוברים. עברו לחיפוף רך של האשכים בידיים ושפשוף אותם. אחוז בעדינות את ציר הפין וסוחט אותו, תנו לאחיזה לרוץ למעלה ולמטה על הציר. הקפידו לשים לב גם לראש. המעסה צריך לשנות את הלחץ ואת מהירות הליטוף כדי לספק חוויה מרגיעה אך אירוטית.

– בוא יבוא כל מה שיבוא. חווית העיסוי עלולה לגרום לשפיכה; אם זה קורה, תחגוג את זה. אם לא, תשמחו בחוויה החושנית שהיא סיפקה.

עיסוי אירוטי יכול להקל על איבר המין הכואב, אבל לא תמיד יש זמן לעסוק בפעילות זו. למרבה המזל, גבר תמיד יכול לפנות לרמה הגבוהה ביותר קרם בריאות לפין (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים Man1 Man Oil) להתמודד עם כאבי כלים. עם זאת, חשוב שהקרם הנבחר כולל חומר מרכך מתקדם (כגון חמאת שיאה) וחומר לחות טבעי (ויטמין E, למשל). כמו כן, מומלץ לבחור בקרם המכיל אצטיל ל-קרניטין; מרכיב נוירו-מגן זה מצוין לסיוע בשיקום רגישות הפין, שעלולה להיפגע על ידי טיפול אגרסיבי באיבר.

Leave a Comment