עיסוי תרפיה לעסק ביתי – רעיונות שיווק בחינם

כרטיסי ביקור חינם

הרבה חברות מקוונות מציעות עד 250 כרטיסי ביקור בחינם שתוכלו לעצב בעצמכם. האהוב עלי הוא מרכז עסקים ביתי. אתה יכול לעצב את כרטיסי הביקור האישיים שלך לטיפול בעיסוי באמצעות כל אחת מ-42 תבניות הכרטיסים שלהם כדי להעביר את ההודעה ופרטי ההתקשרות שלך. שמור על כרטיסי הביקור שלך וחלק אותם ללקוחות פוטנציאליים. הקשיבו למה שנאמר סביבכם בשיחה. לדוגמה, כשמישהו מתלונן על כאבי גב או שבוע מלחיץ, הצע עיסוי ותן לו את הכרטיס שלך. כמו כן, בקשו מחברים ובני משפחה לחלק כמה לעמיתים לעבודה שעשויים להתעניין בעיסוי ביתי.

מדריכים מקומיים ומדריכי עסקים ביתיים באינטרנט

שלח את המידע העסקי שלך לספריות מקומיות. גם אם אין לך אתר אינטרנט עבורך לעסק ביתי לטיפול בעיסוי השירותים שלך יופיעו בתוצאות החיפוש המקומיות. שלושת הספריות המובילות או מנועי החיפוש של מפות מקומיות שיש להגיש אליהן הן מרכז העסקים המקומי של Google, Yahoo! מרכז רישום מקומי ובינג מקומי. הוסף מידע ליצירת קשר, שירותים מיוחדים, תמונות ושעות זמינות. כמו כן, שלח את עסק העיסוי שלך למדריכי חברות מקומיות באזור שלך.

השתתף בהגרלות כרטיסים באזור שלך

מצא אירועים מקומיים באזור שלך ותרום עיסוי חינם להגרלה הקהילתית. זה פרסום חינם עבור בית העסק שלך בעיסוי ואם הזוכה בהגרלה נהנה מהעיסוי שלו (ואני בטוח שהוא או היא יהנה) השגת לעצמך לקוח והפניות מרשת החברים שלו.

מודעות מסווגות מקומיות

צור מודעות מסווגות עונתיות כדי לשווק מבצעים או שוברי מתנה לחגים כמו חג המולד ויום האהבה. שלח את המודעה שלך ל-Craigslist.org ולרישומים מסווגים מקומיים אחרים.

תמריצי לקוחות קיימים

ברגע שעסק העיסוי הביתי שלך מתחיל להמריא, תוכל לבקש מהלקוחות שלך לשלוח ביקורות לרישומי העסק המקומיים שלך עם תמריץ לקבל הנחה על העיסוי הבא שלהם. כמו כן, אתה יכול להגדיל את קהל הלקוחות על ידי הצעת הנחות כאשר הם מפנים אותך ל-5 חברים.

Leave a Comment