עצבני לגבי הספא? 10 דברים שכדאי לדעת לפני הביקור שלך

האם אתה עצבני לגבי הביקור הראשון שלך בספא? לא הפעם הראשונה שלך, אבל אתה לא בטוח מה הפרוטוקולים הנכונים? אתה לא לבד.

טיפול ספא הוא שירות אינטימי במיוחד; לפעמים יותר מאשר ללכת לרופא שלך. כניסה לא מוכנה לטיפול עלולה לגרום לתחושת אי נוחות או מבוכה. מאז שעזרתי לחברה בספא שלה, למדתי מה קורה ולמה, ומקווה שהטיפים שהכנתי יעזרו לך להפיק את המרב מטיפולי הספא שלך.

  1. כן, מורידים הכל לעיסוי או לטיפול גוף ובעיקר לטיפול פנים. אם אתה מרגיש לא בנוח עם זה, אמור משהו כדי שהמטפל לא יופתע. הדבר האחרון שהיא רוצה לעשות זה לשים שמן על הבגדים התחתונים שלך. בספא שלנו יש חפצים חד פעמיים שתוכלו ללבוש, במיוחד אם אתם מקבלים שעוות ביקיני.
  2. אתה תתפשט ותתחדש. ללבוש נעליים ובגדים נוחים שקל להיכנס ולצאת מהם.
  3. השאר את התכשיטים שלך בבית. אלא אם כן שמים אותך בחלוק ומקבלים ארונית, הבגדים והתכשיטים שלך יהיו בחדר שלך במהלך הטיפול. שים לב שאולי אין הרבה מקום ושהתכשיטים שלך עלולים להידפל או להישאר מאחור. אני לא יכול להגיד לך כמה פעמים מטפל רץ לשולחן עם תכשיטים שמישהו שכח. ויש לי אוסף קטן של חלקים מוזרים שעדיין לא נתבעו. כמו כן, לוקח זמן להוריד תכשיטים ולהרכיב אותם בחזרה. אתה מקבל רק פרק זמן מוגבל. אתה רוצה להפיק את המרב מזה.
  4. כשמדובר בספא, להקדים זה להגיע בזמן. רק אדם אחד באיחור יכול לבטל את לוח הזמנים לכל היום. אותו דבר לגבי סוף השירות שלך. אמנם זה בסדר להירגע דקה לפני הקימה, אפילו מעודדים, אבל אתה צריך לזכור שצריך לנקות את החדר ולהגדיר אותו ללקוח הבא. אל תתמהמה.
  5. בעוד שלרוב אתרי הספא יש מדיניות ביטולים, הם יבינו אם אתה חולה. לעולם אל תלך לספא כשהוא חולה, שכן טיפול בעיסוי דוחף את הרעלים בגוף ותצאי בתחושת חולי יותר – לא משהו שאתה רוצה לשלם עליו כסף טוב. עם זאת, כאשר אתה מבטל, אתה צריך לשנות מועד באותו זמן. אם תזמינו מחדש, ייתכן שהם לא יגבו תשלום עבור הפגישה שהוחמצה. אני יודע שאני לא יודע אם מישהו מזמן מחדש עקב מחלה או אם הוא לקוח קבוע.
  6. בזמן שעושים אותך עם שמן, אתה לא צריך להשאיר שמן. המטפל בעיסוי צריך למרוח את השמן פנימה. המטפלים שלנו מורחים גם מגבות חמות, מה שלא רק עוזר עם השמן, אלא גם מרגיש נהדר. בשיער שלך, לעומת זאת, יהיה מעט שמן, ואם את מתאפרת, סביר להניח שהוא לא יראה כמו שהוא נראה עם הגעתך. עדיף לא ללבוש את זה אם אפשר.
  7. הניקיון חשוב. המטפלים שלנו משפשפים עד המרפקים בין פגישות ומשתמשים בחומר חיטוי ידיים. למרות שזה אולי נראה הגיוני להתקלח ביום הטיפול שלך, ראיתי אנשים יורדים מהחוף בבגדי הים שלהם בשביל שעוות ביקיני.
  8. טיפים חשובים למטפלים. מטפל טוב ייקח בחשבון את הצרכים שלך ויתאים את הטיפול שלך בהתאם. אנא זכרו שהם מקבלים רק חלק מהעמלה ויש להם הוצאות. לדוגמה, הצוות שלנו מספק סדינים ושמן עיסוי משלו. אם הם רוצים נרות ריחניים בחדריהם, הם מספקים אותם. חלקם אפילו מציעים שירותים נוספים משלימים כגון אבנים חמות או ארומתרפיה עבור הלקוחות המוערכים ביותר שלהם. טיפ של 20% נהוג וצריך להיות מזומן או צ’ק. מכוני ספא רבים מעבירים את עמלות כרטיס האשראי שלהם לצוות לקבלת טיפים המוצבים על הכרטיסים. אני מוצא שכאשר לקוחות מבינים זאת, הם מביאים מזומן או צ’ק ושמחים לעשות זאת. לבסוף, כמו צוות המלצרים, מניחים שמטפלים מרוויחים סכום מסוים בטיפים שעליהם הם מחויבים במס על ידי המדינה ומס הכנסה כהכנסה. למעשה, זה הופך טיפ גרוע לטיפ יקר עבור המטפל.
  9. אתה יכול לדבר במהלך הטיפול שלך, אבל אתה לא צריך להרגיש מחויב לעשות זאת. זה הזמן שלך. כשאני מקבל עיסוי, אני מעדיף להקשיב למוזיקה ולהתרכז בהרגעה. לא לעתים קרובות אתה מקבל זמן לעצמך ללא הפרעות אז נצל את זה.
  10. עכשיו שאמרתי שאתה לא צריך לדבר, אני אגיד לך לדבר. אם המטפלת שלך מפעילה יותר מדי או מעט מדי לחץ, ספר לה. אם יש לך כאב באזור שאתה רוצה שהיא תתרכז בו או תמנע ממנו, הודע לה. אם החיזוק מתחת לרגליים, משענת הראש או טמפרטורת החדר גבוהות מדי או נמוכות מדי, אל תסבול. זכור, אתה משלם עבור השירות ואתה אמור לקבל את החוויה והיתרונות המרביים של טיפול ספא.

טיפול הספא שלך צריך להיות מרגיע וללא מתח לחלוטין. אם אתה יודע למה אתה מצפה ומה מצופה ממך, הזמן שלך בספא יהיה מהנה יותר. אני מקווה שהניסיון שלי בספא יעזור לך עם שלך.

Leave a Comment