עצור והריח את הוורדים: הארומתרפיה של עיסוי ארוטי

מה יכול להיות טוב יותר משפשוף חלק וחושני? כזה שמריח כמובן אלוהי לחלוטין! אתה אולי לא מחשיב את הריח כל כך חשוב לטכניקת העיסוי האירוטי שלך, אבל כשזה מגיע לליטופים שלך, תתפלאו מההבדל שאפרודיזיק יכול לעשות.

ארומתרפיה? לא בשבילי…

כשאני אומר את המילה “ארומתרפיה” אולי כבר יש לך חזיונות של מוזיקת ​​ניו אייג’ וטיפול הספא המיוחד של אשתך, אבל יש תריסר סיבות מצוינות להכניס קצת מדע ארומה בסיסי לחיי המין שלך. אל תלכו שולל – ארומתרפיה היא עסק רציני!

המרכיב העיקרי בכל טיפול ארומתרפי או מרקחת הוא שמן חיוני – שמן נדיף מחומר צמחי, החלק בצמח שנותן לו ריח וטעם. אתה יכול לרכוש שמנים אתריים ממספר מקורות שונים על מנת להכין תערובות עיסוי משלך. אתה יכול לקנות שמנים כבר מעורבבים מוכנים לשימוש, או שאתה יכול אפילו להשתדל להכין בעצמך!

רק תזכור… להיות טבעי לא הופך משהו אוטומטי לבטוח. חלק מהשמנים האתריים אסורים לנשים בהריון או בגיל המעבר. אחרים יכולים להפוך את העור לרגיש יותר לאור או לגרום לגירוי. אם בכל זאת תחליט לערבב תערובות משלך, הקפד לעקוב אחר הנחיות זהירות לגבי הכנת תערובות עיסוי. יש לערבב את כל השמנים האתריים במה שנקרא א שמן נשאסוג השמנים המשמשים בדרך כלל לבישול והכנות לגוף – שקדים, זרעי ענבים, קוקוס, אפילו שמן זית רגיל של חנות מכולת יעבוד, אם כי בדרך כלל מומלץ משהו עם ריח ניטרלי או טרופי יותר.

מה עובד?

עשרות שמנים שונים נקשרו עם תכונות אפרודיזיאק, אבל לכל אחד יש נטיות מיוחדות משלו. מה האישה שלך נהנית יהיה תלוי בחושי הריח שלה, אז התנסה קצת ותראה מה היא אוהבת. רחרח מהבשמים ומטהרי האוויר שהיא משתמשת בהם. האם היא אוהבת פרחוניות, חריפות, מושקיות או טריות? האם היא נוטה לרמזים מתוקים להדרים או לצמחי מרפא מלוחים? למה שלא תצאו למסע קניות לספק שמנים אתריים מקומיים עם המאהב שלכם ותראו איזה סוג של ריחות תוכלו לבחור ביחד? להלן רשימה של שמני אפרודיזיאק נפוצים כדי להתחיל בחיפוש.

עַנבָּר בעלת ריח מתוק וחושני שמתחנן להתעכב בשקע הגרון ולהתפשט על פני נקודות הדופק, מזכיר את הבושם האהוב עליה. יש לו ריח משתלט שיכול להיות קשה למזג, אז השתמש בו במשורה.

ריחן מתוקה ומתובלת, מעודדת גירוי מיני וגם ממריצה נפשית ורגשית לאותם ימים שבהם היא כל כך שחוקה שהיא חוששת שעיסוי זה כל מה שהיא תרצה – אל תדאג, אם משהו יעיר אותה , זה בזיליקום!

ברגמוט הוא מרים מצב רוח כללי עם ניחוח פרחוני רך והדר שמשחק טוב מאוד עם אחרים.

קינמוןעם ניחוח עוגת התפוחים החריף שלו, הוא אהוב על גברים ונשים כאחד, מעודד תחושה ביתית מרגיעה כל הזמן תוך תיבול כל מצב.

צפורן מחמיא לתערובות קינמון טוב מאוד, עם עוד תו חריף.

הלעוד מועדף “ג” תבלין, בעל ארומה מתוקה ומפתה המעודדת משיכה מינית עם זוהר חם ומזמין.

כוסברה יש להשתמש במשורה, אבל הריח המתוק והחריף שלו נחשב לעתים קרובות לאפרודיזיאק, שמתערבב היטב עם שמנים אחרים כמו יסמין ואלגום.

ג’ינג’ר הוא ריח חריף נוסף שניתן להשתמש בו בשמנים מחממים, שוב בזהירות. הוא ידוע כמגביר את התשוקות ומלהיב את התשוקות, והולך טוב עם תבליני ה”C”.

אשכוליות הוא מרומם להפליא ומתערבב היטב עם הדרים אחרים, יחד עם נרולי, ברגמוט ו- “ג” תבלינים למעלה. זה עוד משפר מצב רוח שיעזור להאיר יום רע.

יַסמִין הוא ריח פרחוני משכר שכמעט אף אישה לא יכולה לעמוד בפניו, מוסיף חמימות ותווים חושניים לכל תערובת. יש להימנע ממנו במהלך ההריון, אך מתערבב היטב עם שמני מאסקי אחרים כמו ענבר, נרולי ואלגום.

אֲזוֹבִיוֹן הוא ניחוח עיסוי קלאסי בגלל יכולתו לעודד הרפיה. זה גם אנטיבקטריאלי, אז עובד נהדר עבור עיסוי כף הרגל אחרי יום ארוך וקשה עם עקבים!

נרולי הוא אפרודיזיאק אקזוטי עם ניחוח עמוק ומפתה הידוע כמקל על ריגוש מיני ותקשורת ברורה בין אוהבים.

ורד שמן אתרי טוב כמו תריסר אמיתי של פרחים יקרים, מתוק וחושני, מרומם ומשמח, מדבר ישר ללבה. הוא מושלם לאירועים מיוחדים ומתערבב היטב עם ריחות אקזוטיים או פרחים אחרים.

פצ’ולי אקזוטי ומוסקאי עם ארומה מאוד אדמתית, פרובוקטיבי וחושני לירידה בעיכובים והגברת הרצונות. הוא נוטה להשתלב היטב עם הריח הטבעי של הגוף.

אַלְמוֹג הוא ניחוח מאסקי נוסף עם תווים עמוקים המדברים על השימוש בו בטקסים ומדיטטיביים ברחבי העולם. זה מצוין להתעלסות איטית וחושנית.

וניל הוא עוד ריח קלאסי שכמו קינמון נוטה להזכיר לנו את הבית. הוא מתערבב היטב עם תבלינים, כמו גם עם כל אחד מהריחות הפרחוניים.

ילנג ילנג הוא אפרודיזיאק ארומתרפי המובהק, אירוטי ואקזוטי, הידוע כמשפר את החשק המיני ולרווחתך

Leave a Comment