עצות תחזוקה לכורסת עיסוי מעור

אומרים כי כסא העיסוי הטוב ביותר בשוק עשוי מעור. עור הוא חומר עמיד וגמיש מאוד שיכול להחזיק מעמד זמן רב יותר מחומרי ריפוד אחרים. למרות שהוא יפה ואלגנטי, האתגר המרכזי בשמירה על האסתטיקה של מכשיר לעיסוי עור הוא לנקות אותו מבלי לגרום נזק למשטח שלו. תחזוקה של מכשיר לעיסוי עור עשויה להיות משימה די מאתגרת, אך אם תבוצע כראוי אתה יכול להיות בטוח שהיא בהחלט תחזיק מעמד לאורך השנים הבאות.

לפני ניקוי כיסא העיסוי מעור, ודא שאתה יודע עם איזה סוג עור אתה עובד. מידע זה כתוב על התג המצורף לעיסוי שלך, או אם אינך מוצא מידע כזה, תוכל לפנות ליצרן כדי לדעת את פרטי העור. עליך גם להיות מודע לכך שכמעט כל היצרנים של כלי העיסוי הללו כוללים טיפים כיצד עליך לנקות את מכשיר העיסוי שלך. לפיכך, זה יהיה יותר מומלץ לעקוב אחר העצות האלה לפני שאתה באמת משתמש בהליכי ניקוי אחרים עבור כלי עיסוי העור שלך.

ניקוי בסיסי של כסא עיסוי מעור יכול להתבצע באמצעות סבון לחות עדין ומטלית רכה. לאחר ביצוע הליך זה, נסה לא להרוות יתר על המידה את מכשיר העיסוי שלך בלחות ולעולם אל תשטוף אותו במים; תמיד זכור שכלי העיסוי שלך מורכב מחומרים מכניים שעלולים להרוס ומפריטים חשמליים שעלולים להוות סכנות כמו התחשמלות ואש. מה שאתה צריך לעשות הוא לנגב את מכשיר העיסוי שלך עם מטלית לחה כדי להסיר עודפי סבון. חשוב גם לייבש את מכשיר העיסוי שלך לפחות פעמיים או שלוש בשבוע באמצעות מטאטא אבק, או אם יש לך שואב אבק, חבר אליו מברשת רכה והשתמש בו כדי לאבק את העיסוי שלך.

כמובן, כיסא העיסוי מעור שלך עלול להצטבר כתמים שלא במתכוון, במיוחד אם יש ילדים בבית. בעת הסרת כתמים נסה לבדוק כמות קטנה של חומר ניקוי באזור לא בולט של כורסת העיסוי שלך ואם מתרחשים שינויים בצבע אל תשתמש בחומר ניקוי כזה כדי להסיר את הכתמים הספציפיים מהעיסוי שלך. לכתמי דיו, טפחו מקלון צמר גפן באלכוהול איזופרופיל ושפשפו אותו קלות לאזור הפגוע, ולאחר מכן השתמשו במייבש שיער שנקבע לכל הפחות, ייבשו את מכשיר העיסוי שלכם. לדם, נטיפי מזון וכתמים כהים אחרים, הכינו משחה באמצעות חלק של אבנית ומיץ לימון ושפשפו אותה לאזור; השאר אותו כעשר דקות והסר את חומר הניקוי באמצעות סמרטוט לח וסבון לחות, ולאחר מכן צחצח עם מטלית יבשה.

כיסא העיסוי מעור שלך יכול גם לקבל כתמי שומן ועיתון. מה שצריך לעשות זה לנגב את כתם השומן באמצעות מטלית יבשה ולעולם לא להשתמש במים להסרת כתם כזה, ולמען סימן העיתון יש לרסס את האזור בתרסיס ומיד לנגב במטלית רכה. נסה להימנע משימוש בחומרי ניקוי שוחקים על מכשיר העיסוי שלך, כולל חומרי ניקוי על בסיס אמוניה, אקונומיקה, לכה, סבון אוכף וחומרי ניקוי אלקליין, מכיוון שסוכנים אלה בהחלט עלולים להרוס את האסתטיקה של העיסוי שלך. הרחק ככל האפשר את מכשיר העיסוי שלך ממקורות שמש ישירים, חום ומיזוג אוויר כדי למנוע ממנו לדהות, להיסדק ולהתייבש.

קחו תמיד בחשבון שגם כסא העיסוי הטוב ביותר דורש ניקוי קבוע על מנת לשמור על הפונקציונליות והמשיכה האסתטית שלו. ברגע שתצליח להשתמש בחומרי ניקוי ונהלים מתאימים על מכשיר לעיסוי העור שלך, אתה בהחלט מאריך את חיי השירות שלו. עם זאת, אם אתה עדיין לא בטוח באיזה תהליך ניקוי עליך להשתמש או אם הכלי שלך זקוק לניקוי רציני, אל תהסס לפנות לעזרה של איש מקצוע שינקה עבורך את העיסוי שלך.

Leave a Comment