פין מקומט: החלקת הכלי

היכולת להפגין בגאווה פין בריא גורמת לבחור להרגיש טוב עם עצמו; הצגת איבר מין מקומט, לעומת זאת, גורמת לאדם להסס לחשוף את הכלי שלו לאור. שמירה על מראה איבר מינו נאה ובריא דורשת תשומת לב נאותה לבריאות הפין, נושא שנראה כי יותר מדי גברים מזניחים.

פיר מקומט

לכל בחור יש קמטים באיבר המין, במיוחד כשהוא רפוי. הדרך שבה הפין בנוי, זה בלתי נמנע.

הפין ארוך יותר כשהוא זקוף מאשר כשהוא רפוי; זו פשוט עובדת חיים. אפילו כשאדם הוא “שואו-er” (אדם עם איבר מין די ארוך גם כשהוא רך) ולא “מגדל” (אדם שהפין שלו קצר למדי כשהוא רפוי, גם אם הוא הופך ארוך למדי כשהוא זקוף) , עדיין יש מעט עור “מיותר” לפיר כשהוא רך. אם לא הייתה מידה מסוימת של עור נוסף, האיבר לא היה מסוגל להתרחב. לפעמים העור מתכווץ מעט, מה שגורם לפיר להיראות מעט מקומט.

עטרה מקומטת

עם זאת, קמטים אינם מוגבלים לציר הפין; לפעמים, גבר מסתכל למטה על הכלי שלו כדי לגלות שגם העטרה הפכה מקומטת, והקימוט הזה הוא זה שלעתים קרובות גורם לגבר מבוכה.

ועם סיבה טובה. קמטים קשורים במוח הפופולרי לזקנה ולחולשה, והאסוציאציה האחרונה שאדם רוצה ליצור עם איבר מינו היא היותו זקן וחולש – במיוחד כאשר הוא מוצג לראשונה לבן זוג חדש.

פסים

גברים מסוימים עשויים להרגיש שהם לא ברשותם עיטרה מקומטת של הפין, אלא של עטרה בעלת “פסים”. זה נכון שהקמטים כאן נראים יותר כמו קווים קטנים או סדקים מאשר הקפלים הקלים הקשורים בדרך כלל לקמטים, כך ששימוש במילה “פסים” או “קווים” עשוי לגרום לגבר להרגיש יותר בנוח. אבל השינוי במינון לא גורם לשורות להיעלם.

גורם

מדוע הקמטים הללו מופיעים באיבר מינו הבריא אחרת של אפילו גבר צעיר? למרות שהקמטים קשורים לגיל מבוגר, הקמטים על העטרה אינם נגרמים על ידי הזדקנות; במקום זאת, קווים אלו נוצרים עקב בלאי רגיל.

החל מגיל ההתבגרות, הפין מקבל טיפול רב. גיל ההתבגרות מוביל לעלייה משמעותית באוננות ובהמשך לפעילות מינית המערבת בני זוג. למרות שבנים לפני גיל ההתבגרות ילטפו את איבר מינו, הם רק לעתים רחוקות עושים זאת בתדירות ובנטישה שמתרחשת לאחר השגת יכולת השפיכה.

עלייה זו בכמות הפעילות המינית מעמידה את העטרה בסיכון לנזק. כאשר מוסיפים פעילות מינית (במיוחד אוננות) ללא שימון מתאים או פעילות אגרסיבית או נלהבת מדי, פוטנציאל הנזק עולה באופן משמעותי.

הפין מגיב לנזק זה על ידי הגברת ייצור הקולגן, אשר בתורו יוצר את הקמטים שעלולים להופיע בקרוב על העטרה.

יַחַס

למרבה המזל, ניתן לטפל בקמטים בקלות יחסית בתהליך דו-שלבי.

ראשית, זה עוזר למרוח מגבת חמה על הפין, אם כי לא כל כך חם עד כדי לגרום נזק. עטוף זה סביב הכלי במשך כמה דקות יאפשר לחום לעסות את הכלי ולהכין את העור לפעולה.

שנית, ניתן לטפל באיבר המין המקומט באמצעות מגירה עליונה קרם בריאות לפין (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים על שמן Man1 Man). טיפול זה צריך להתרחש מיד לאחר הסרת המגבת המחוממת; זה גם צריך להיות מיושם על הפין באופן קבוע בכל יום על מנת לספק תחזוקה בריאותית מתמשכת לחבר. גבר צריך לבחור קרם הכולל מרכיבים בעלי יכולת לחות מוכחת, כגון חמאת שיאה וויטמין E. בנוסף, הוא רוצה לוודא שזרימת הדם לפין מספקת, שכן זרימת דם טובה מסייעת לתהליך הריפוי; קרם הכולל L-arginine עוזר להגביר את ייצור תחמוצת החנקן, אשר בתורו מסייע בזרימת הדם. ביצוע שני השלבים הללו יכול לעזור להפוך כלי מקומט לפין בריא.

Leave a Comment