ציוד ספורט חדש לפארקי HONAZ | חדשות דניזלי

עם המשך חודשי הקיץ בהקמה ושיפוץ פארקים, עיריית חונז מבצעת תחזוקה ותיקונים של גני שעשועים בפארקים, ובמקביל מתקינה ציוד ספורט באזורים בהם יש צורך.

עיריית חונז, הפועלת באינטנסיביות בפארקים בחודשי הקיץ, ממשיכה בעבודות תחזוקה, תיקון ושיקום בפארקים הקיימים, תוך הוספת חדשים למספר הפארקים. בנוסף לעבודה הנעשית, צוותים עירוניים מתקינים ציוד כושר בפארקים שבהם הם נחוצים ומשחזרים ישנים. בזמן שהלימודים מתבצעים על פי הצרכים שזוהו, מתקן המיזוג והכושר החדש מציע לתושבי חונז אפשרות לעסוק בספורט בהנאה רבה מבעבר.

ציוד ספורט חדש לפארק HONAZ

זה מספק הזדמנות למי שרוצה להיכנס לכושר

ציוד ספורט חדש מציע הזדמנויות טובות לאזרחים שרוצים לשמור על מצבם ולהיות בכושר. למי שרוצה לתרגל את חדוות החוץ ממש בבית, יש משקולות רגליים וכוח, תנודות כפולות, תרגילי זרוע-שורש כף יד-כתף, כפיפות בטן, פיתוח גוף ומתיחות פדלים. טוויסטר צעד ומותניים, הליכה מרתון כפולה, אופניים אליפטיים ועיסויי גב משלימים את ההנאות הספורטיביות.

ציוד ספורט חדש לפארק HONAZ

“העבודה שלנו תימשך”

ראש העיר יוקסל קפנק, שפועל להגדלת כמות השטחים הירוקים לתושב מאז כניסתו לתפקיד; “סידרנו מחדש את שטחי הפארק במרכז המחוז ובשכונות שהיו בטלות, למרות שהן חנו. הפכנו את המקומות האלה לשטחים ירוקים. הצבנו גם ציוד ספורט בכמה פארקים כדי שאנשים יוכלו להתאמן. יצרנו שטחים ירוקים בצומת של Tekeli ו- Çayboğazı במרכז הונאז. יצרנו גם פארק חדש ברובע Kaklık שלנו. שיפצנו גם את הפארקים הקיימים בשכונות. הקפדנו על תחזוקה שוטפת של מתקני שעשועים לילדים. נמשיך בעבודתנו למען בריאותם הפיזית והנפשית של אנשים. “תנו לציוד הספורט החדש ולשטחים הירוקים שלנו להועיל לאנשים שלנו”, אמר.

Leave a Comment