קרם להסרת סימני מתיחה

סימני מתיחה משפיעים על גברים ונשים כאחד ויכולים לגרום למבוכה. ישנם סוגים שונים של קרמים וקרמים להסרת סימני מתיחה שניתן להשתמש בהם כדי להפחית או להעלים את הסימנים המכוערים הללו. המפתח לשימוש במוצרים להסרת סימני מתיחה הוא להמשיך להשתמש בהם, מכיוון שהם נוטים לעבוד לאט לאורך זמן. המשך השימוש חיוני להשגת תוצאות טובות.

סימני מתיחה, הנקראים striae, הם למעשה צלקות שהופיעו בשכבת הדרמיס של העור עקב צמיחת עור מהירה עקב עלייה מהירה במשקל. צלקות אלו עשויות להתחיל כשינויי צבע כהים ועשויות להתפתח עם הזמן לקווים כסופים או פסים. המרקם של עור זה שונה מזה של עור רגיל וניתן לטפל בו באמצעות קרמים מקומיים להסרת סימני מתיחה שנועדו לסייע בהפחתת צלקות כמו גם רצועות.

Revitol עשוי מרכיבים טבעיים ומסייע לגוף לעורר צמיחת תאי עור חדשים באמצעות שימוש באלסטין וקולגן. קרם זה להסרת סימני מתיחה מועיל גם במניעת סימני מתיחה על ידי שימוש בו לפני שהם מתרחשים.

פאלמרס מייצר מוצרים שימושיים להסרת סימני מתיחה. אלה כוללים קרם עיסוי לסימני מתיחה וסרום צלקות, שניהם מוכחים כמפחיתים סימנים וצלקות. חמאת קקאו יחד עם ויטמינים וקולגן מאפשרים הסרת סימני מתיחה וגם עוזרים לשמור על מראה עור טוב.

מדרמה זה זמן רב משמש בהצלחה לטיפול בצלקות, כוויות וסימני מתיחה. קרם זה להסרת סימני מתיחה משתמש בתערובת של חומרים בוטניים ומוסיף קרם הגנה להגנה על אזורים רגישים מהשמש. חשיפה לשמש של סימני מתיחה עלולה לגרום להם להתכהות. רופאים רבים ממליצים על Mederma.

TriLASTIN עוזר להפחית את המראה והמרקם של העור מה שהופך אותו לגמיש יותר. הוא משתמש במרכיבים מבוססי חלבון כמו קולגן, אלסטין וסויה כדי להאכיל את העור כדי לעזור לו להתאושש במהירות מנזק. מוצר זה מספק פעולה כפולה להבהרת הצלקות תוך הוספת הלחות הדרושה לעור.

Revitagen משתמש בפפטידים, תמציות בוטניות וחמאת שיאה יחד עם קולגן כדי להשפיע על צמיחת עור תקינה במהירות. התערובת המרגיעה גם עוזרת להעלים אדמומיות ונפיחות על ידי הרגעת העור והוספת לחות לעור כדי לעזור להעניק לו תחושה רכה יותר.

ברמון מציע קרם סימני מתיחה שהוכח כמסיר ומפחית סימנים כהים וצלקות במשך שנים. המוצר משתמש בכל המרכיבים הטבעיים כולל חמאת קקאו, לנולין, שמן נבט חיטה וויטמינים E ו-K כך שהוא בטוח אך יעיל על כל סוגי העור.

StriVectin-SD מציע מרכיבים עוצמתיים שיעזרו להיפטר מסימני מתיחה תוך כדי לחות לעור. מרכיבים כמו אלסטין מהדקים את העור תוך שהם הופכים אותו לגמיש יותר כך שהוא מגיב היטב ללחצים יומיומיים. מנוסח תחילה כקרם להסרת סימני מתיחה והוא נמרח גם על קמטים כטיפול וקמטים מונע.

Leave a Comment