קרם להסרת סימני מתיחה

לא רק נשים בהריון רוצות להסיר סימני מתיחה. כמעט כל מי שיש לו אותם רוצה להיפטר מהם: בני נוער שעוברים קפיצת גדילה, בוני גוף או כאלה שנפגעו מעלייה פתאומית במשקל. הם יכולים להופיע בכל מקום, אבל בדרך כלל נמצאים באותם חלקים בגופנו שבהם מאוחסן שומן – בטן, זרועות עליונות, ירכיים, ישבן ושדיים.

בואו נהיה כנים למרות שהצלקות הללו אינן מזיקות בשום מובן פיזי, ההשפעה על דימוי הגוף, הביטחון וההערכה העצמית שלכם יכולה להיות ניכרת.

לא משנה מי אתה ומה הסיבה להופעתם, רוב הסיכויים שאתה רוצה להיפטר מהם בהקדם האפשרי. ישנן שיטות שונות זמינות, אך עליכם להיות מודעים לכך שאין תיקונים מהירים, נדרש זמן מסוים וקצת מאמץ, לא משנה לאיזו אופציה אתם שואפים.

שיטות הטיפול נעות בין טבעי דרך קרמים, תרופות מרשם, טיפולי עור קוסמטיים ועד טכניקות כירורגיות פולשניות גדולות. לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות המיוחדים שלו. אנו מנסים לעזור לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורך.

אולי הפתרון הנפוץ ביותר להסרת סימני מתיחה הוא קרם או תחליב. זול, יעיל וקל לשימוש, אופן זה משמש מיליונים. עם זאת, אתה צריך לדעת ממה להיזהר עם פתרון אקטואלי; המאמר שלנו קרם סימני מתיחה הטוב ביותר יכוון אותך בכיוון הנכון. אבל כל קרם יעיל בעצם צריך לעשות שני דברים: להסיר סימני מתיחה קיימים ולמנוע היווצרות חדשים.

עם הקרמים האלה כל מה שאתה צריך לעשות הוא לעסות את הקרם לתוך העור שלך פעם או פעמיים ביום וסימני המתיחה יתחילו להיעלם, בדרך כלל תוך מספר שבועות. הם פועלים על ידי אספקת החומרים הפעילים בשכבת הדרמיס של העור כך שסיבי הקולגן והאלסטין יתוקנו ומתחדשים. אבל הנה טיפ! בצע את ההוראות – אם זה אומר לך על האריזה לעסות את הקרם או התחליב לתוך העור שלך במשך חמש דקות, אז עשה את זה, לעתים קרובות מדי אנשים טופחים על זה במהירות והפלא מדוע הם לא מקבלים את התוצאות הרצויות במסגרת הזמן הצפוי , אחרי הכל מה זה כמה דקות ביום כדי להבטיח שתיפטר מסימני המתיחה האלה.

ברור שכאשר בוחרים קרם הסרה כדאי לדעת אילו מרכיבים עובדים הכי טוב. אז אם הקרם שאתה חוקר מכיל אלוורה, תמצית זרעי אשכוליות, ויטמינים E, D3 ו-A, יחד עם DL-Penthenol ושמן סקוואלן, אז אתה לא יכול לטעות בהרבה.

חמוש במידע שנמצא באתר זה, אתה יכול להיות בטוח שאתה נמצא במקום טוב לעשות את הבחירה הנכונה לגבי קרם להסרת סימני מתיחה.

Leave a Comment