ריפוי מוקדם – תרופות ביתיות לריפוי שפיכה מוקדמת במהירות וביעילות

רק מי שסובל מבעיות שפיכה מוקדמת יודע כמה זה יכול להיות קשה ומעצבן ואיזו מכשול גדול זה גורם בחיי המין. בעיות כמו שפיכה מוקדמת אינן מאפשרות לזוג לנצל את מלוא ההנאה והיתרון של אינטימיות פיזית ועם חלוף הזמן; זה יכול להוביל לחוסר שביעות רצון זוגית עמוקה.

אז לפני שבעיית השפיכה המוקדמת יוצאת מכלל שליטה ומובילה לצרות בגן העדן הביתי שלכם הגיע הזמן לקחת את המצב תחת שליטה. יש הרבה תרופות ביתיות לשפיכה מוקדמת ומאמר זה מוקדש לדיון בריפוי מוקדם.

ריפוי מוקדם מס’ 1

פעילות גופנית היא אחת הדרכים הטובות ביותר לעצור שפיכה מוקדמת, לשלוט על השיא שלך ולהימשך זמן רב יותר. כמה מהתרגילים היוגיים הטובים ביותר או יוגהסנות לריפוי מוקדם הם וג’רסאנה, לוטוס מורם, תנוחת הגמל, תנוחת הדג ותרגילי הקשת.

ריפוי מוקדם מס’ 2

שיטה מועילה נוספת לעצור שפיכה מוקדמת היא עיסוי הפין ממריץ. עיסוי רגיל ממריץ עמוק על הפין שלך ירחיב את כלי הדם ויגרום לגירוי שרירים ולשיפור זרימת הדם. כדי להפוך את הטיפול המוקדם הזה ליעיל יותר אתה יכול להשתמש בשמן חרדל כדי לחמם את הפין תוך כדי עיסוי.

אתה יכול לערבב יחד 1 אונקיה של שמן שומשום עם 10 טיפות של שמן חרדל או שאתה יכול להחליף שמן שומשום בשמן קיק. עליך להשתמש במשיכות עדינות כדי לעסות את איבר המין שלך. זה יראה שיפור ניכר בטונוס שרירי הסוגר. לפני קיום יחסי מין, עליך לתת את עיסוי השמן החם הזה לפין שלך, רצוי שעה לפני.

ריפוי מוקדם מס’ 3

יש גם תרופות צמחיות שיגרמו לך להחזיק מעמד זמן רב יותר. אתה צריך עשבי תיבול איורוודיים כמו אשווגנדה, באלה ווידרי כדי להכין את המשקה הצמחי החזק הזה. יש לערבב בתערובת זו עם חלב עיזים חם. אתה יכול אפילו להשתמש בחלב פרה. שתו שיקוי זה פעמיים ביום.

ריפוי מוקדם מס’ 4

תרופה נוספת לשפיכה מוקדמת יעילה היא חלב ג’ינסנג. אפשר לערבב עם חלב עיזים חם חצי כפית ג’ינסנג. אתה צריך לקחת משקה זה פעמיים ביום לאחר הארוחות.

ריפוי מוקדם מס’ 5

כאשר אתה רוצה לשפר את החשק המיני שלך ולרפא בעיות מיניות, שום דבר לא יכול לנצח חלב שקדים מעורבב עם זעפרן שהוא אפרודיזיאק נהדר ונפלא. כדי להכין את האפרודיזיאק הזה צריך קורט הל, קורט ג’ינג’ר, זעפרן, חלב פרה או עיזים חם – כוס אחת ו-10 שקדים.

עוד כמה צמחי מרפא שיכולים לעזור בשפיכה מוקדמת הם שאטאווארי ו-kavach beej. שני אלה מועילים מאוד לטיפול והתגברות על חוסרים מיניים בגוף.

Leave a Comment