רעיונות למשחקי תפקידים – מכון העיסוי

משחק תפקידים הוא כלי מצוין לשימוש ברפרטואר המיני שלך. משחק תפקידים נותן לך את היכולת להפוך למישהו אחר, או כדי לעזור לך לאבד את העכבות שלך או פשוט ליהנות מסוג אחר של כיף בחדר השינה. רעיון משחק תפקידים אחד שאנחנו אוהבים הוא מכון העיסוי, עם אותך בתור “הלקוח” והמאהב שלך בתור “המסה/מסה”.

כדי להגשים את הפנטזיה הזו אתה צריך לחשוב על מכון עיסוי מוצל, הממוקם במורד חדר מדרגות חשוך, בסמטה אחורית, ומפרסם “נגיעות מיוחדות” בחינם.

מכון העיסוי הסטריאוטיפי הוא לעתים קרובות חזית עבור בית בושת מלא. אבל איך תדעו את זה, אתם סתם כפריים בעיר הגדולה שמחפשים לנסות את אותם מותרות של חיי העיר. אתה רק רוצה לקבל לעצמך עיסוי מרגיע נחמד אחרי יום ארוך של סיורים. כמובן, העיסוי הטיפוסי במכון העיסוי הוא די בסיסי, אבל גם אתה לא תדע את זה, מכיוון שמעולם לא חווית עיסוי לפני כן. אתה פשוט נכנס עם המוח הקטן והנאיבי שלך בלי לחשוב על זה כלום.

לא באמת חשבת על זה יותר מדי כשהכניסה לטרקלין נמצאת בחדר מדרגות חשוך, בסמטה אחורית. אתה חושב לעצמך, “היי, שכירות בעיר גדולה זה יקר. אתה לוקח מה שאתה יכול להשיג.” עם זאת, אתה קצת מופתע מהמתקנים האפלוליים והווילונות הפשוטים המפרידים בין התחנות השונות. אבל זה בטח מקום די טוב כי זה נשמע כאילו כל הלקוחות האחרים באמת נהנים.

אתה נכנס ל”חדר” הווילון שלך ומתפשט ושוכב על השולחן. כשהמעסה/מעסה נכנסת אתה נדהם מהמראה הטוב שלהם. הם יכלו לזכות בקלות בתחרות מלכת היופי ביריד הקאנטרי. אתה אפילו יותר מופתע עד כמה הם טובים עם הידיים שלהם ברגע שהם מתחילים את העיסוי שלך.

הם פועלים על כל הגוף, הרגליים, הידיים, הגב, הצוואר. זה מרגיש נהדר ואתה מתחיל לאבד את עצמך בידיים המסוגלות שלהם (זכור, אתה לא יודע איך מרגיש עיסוי מקצועי). ואז, הם מתחילים למקד את תשומת הלב שלהם בישבן שלך. “וואו! מעולם לא ציפיתי לזה,” אתה חושב לעצמך. “אבל זה מרגיש ממש טוב. אני מניח שהם עושים את זה כל הזמן. בטח עניין של עיר גדולה”. כשהם עובדים הם מתמקדים אפילו יותר בפרטיים שלך, אבל בגלל שאתה קצת…הלך לאיבוד בתרגום… נראה שאתה אפילו לא שם לב.

הם משפשפים אותך בעדינות למטה כשאתה סוף סוף חוזר ארצה. “וואו, רגע! זה נורמלי?” אתה שואל. “כמובן. כולם עושים את זה… והכל כלול.” אתה לא כל כך בטוח, אבל אתה די מגורה ותשומת הלב המיוחדת באמת מרגישה מדהימה. “טוב, אז בסדר, אבל תשמור על זה מקצועי,” אתה אומר בהיסוס. “בהחלט, אנחנו כאן כדי לשמח אותך.”

הגירוי שלך ממשיך לטפס במהירות בזמן שאתה מנסה “לשמור על זה מקצועי”, אבל כמובן, אתה מתקשה לשמור על דום כשהאנרגיה המינית שלך מרקיעה שחקים. כאשר המעסה/מעסה מתחיל לפוצץ את הפרטיים שלך אתה לגמרי נדהם שאנשי העיר עוסקים בדברים כאלה. לא פלא שיש כל כך הרבה אנשים בערים. אתה אוהב את זה!

המוח שלך מסתובב, אז כשהם מתחילים לינוק אותך, אתה יותר מאשר מקבל. למעשה, אתה נותן להם יד מסייעת. פתאום, אחרי כמה דקות, הכל מפסיק!

אתה מסתכל למעלה והמעסה/מעסה שלך מסיר את המדים. הם מסתכלים לך בעיניים, מטפסים על גבי השולחן ו…

אף על פי שאתה רק בן זונה, אנחנו בטוחים שאתה יכול להבין מה לעשות הלאה.

דרך מצוינת להגדיר משחק תפקידים זה היא להשתמש בנורות צבעוניות (אדום עובד היטב) ולהגדיר חוטים שיחזיקו כמה וילונות סביב שולחן עיסוי. קבל שמן עיסוי טוב ותן לשאר לטפל בעצמו. כמובן, למען ההגינות, כדאי באמת לשקול להחליף תפקיד ביום אחר.

Leave a Comment