רעיונות למשחקי תפקידים – ספא היום

משחק תפקידים הוא כלי מצוין לשימוש ברפרטואר המיני שלך. משחק תפקידים נותן לך את היכולת להפוך למישהו אחר, או כדי לעזור לך לאבד את העכבות שלך או פשוט ליהנות מסוג אחר של כיף בחדר השינה. רעיון משחק תפקידים אחד שאנחנו אוהבים הוא הקונספט של יום ספא, עם אתה בתור “ספק השירות” והמאהב שלך בתור “הלקוח”.

אתה יכול ליצור סביבת ספא ​​מדומה לך ולאהובך ולשלב את כל היתרונות של ספא יום עם כל החום והתשוקה של סקס מדהים באמת. עכשיו זה סוג הספא שלנו! ולא, אנחנו לא מדברים על מכון עיסוי מוצל הממוקם במורד חדר מדרגות חשוך, בסמטה אחורית, ומפרסם בחינם “נגיעות מיוחדות”. זה רעיון אחר של משחק תפקידים.

קבעו את מצב הרוח עם נרות ומוזיקה עדינה. הגדר שולחן עיסוי בחדר השינה או בסלון לפגישות עיסוי (ניתן להשתמש בפוטון או לקבל שולחן עיסוי אמיתי). תן למאהב שלך מגוון אפשרויות עבור טיפולי ספא נפלאים, מאמבטיות מסורתיות, חובבות ומניקור ועד לשפשוף שמן אינטימי או עיסוי רקמות עמוק ארוטי יותר. וכמובן, ב”עמוק” אנו מתכוונים ל”פנימי”, אם אתה מבין את הסחף שלנו. אתה יכול אפילו להציע “תכונות נוספות” שניתן להוסיף כדי לשפר את הטיפולים שלך. החלק הטוב ביותר הוא שהכל מתרחש בנוחות של הבית שלך (או לפחות, בכל מקום פרטי שתבחר). אם אתה רוצה לקחת את זה לרמה אחרת, אתה יכול לספק קופונים לטיפולים בחינם. אחרת, נשאיר את פרטי התשלום בידיך.

אנחנו רק מקווים שבשלב מסוים, המאהב שלך יאפשר לך להחליף תפקידים.

Leave a Comment