שבעה טיפים לשיפור בריאות עור הפין

בריאות עור הפין היא משהו שלעתים קרובות מתעלמים ממנו. עם זאת, פין בריא מסתמך על עור הפין המטופל היטב. ישנן מספר דרכים להגביר את בריאות הפין על ידי נקיטת כמה צעדים קלים והגיוניים כדי לשפר את העור, למנוע זיהומים ופריחה ולקדם זקפות בריאות ונמרצות. לא רק זה, אלא גם בריאות אופטימלית של עור הפין יוצרת נוף מזמין לאוהבים לעיין בהתלהבות. הנה כמה דרכים ליישם התנהגויות בריאות המועילות לפין ולבריאות הכללית.

1) בצע בדיקה עצמית חודשית – בכל חודש, באותו הזמן, בצע פעם אחת בדיקה יסודית של הפין והאשכים. בדקו את מרקם העור, חפשו בליטות או גושים וחפשו שומות. אם משהו חריג, קבע תור לרופא בהקדם האפשרי.

2) בריחת אדם – הקדישו קצת זמן בכל שבוע לערך כדי “לגזום את המשוכות בזהירות”. הקפד להיות זהיר במיוחד בעת שימוש במספרה, גוזם חשמלי או להב כאשר אתה נמצא למטה. הגן על העור בעת הגילוח על ידי הרטבת האזור חמש דקות לפני הגילוח והקפד להשתמש בשמן גילוח איכותי או בקרם לגילוח נטול גירויים. השתמש בסכין גילוח חדש ועבור על כל אזור רק פעם אחת כדי למזער את הסיכוי לכוויות בסכין הגילוח. השתמש במוצר כמו Tend Skin לאחר גילוח כדי למזער דלקת ושערות חודרניות.

3) שימוש קבוע הוא המפתח – שמור על צורת שריר האיש הקסום על ידי הפעלת זקפות באופן קבוע ושימוש בהן. זה מעודד טונוס שרירים וגמישות. השתמש בחומר סיכה איכותי להנאה עצמית כדי למנוע מהעור להתעצבן או לשפשף.

4) נקה את הפין – זה נראה ברור, אבל ניקוי נכון של הפין הוא הבסיס לבריאות עור הפין. השתמשו בתכשיר ניקוי עדין ובמים חמימים ובאמצעות הידיים או מטלית רכה, שטפו היטב את כל אזור איברי המין. להיכנס לכל קפל ולהתקמט. הקפידו לנקות את הירך הפנימית ומתחת לאשכים כדי לקבל את האזור הרענן והמזמין ביותר להפסקות רומנטיות. שוטפים היטב ומייבשים במגבת רכה.

5) שימו לב לעורלה – עבור גברים לא נימולים, העורלה יכולה להיות אזור מטריד. האזור יכול להיות אטרקטיבי במיוחד עבור smegma, הצטברות של תאי עור מתים, חיידקים ופליטות, מה שעלול להוביל לריח רע במיוחד, דלקת ואפילו זיהום. נקה היטב את האזור על ידי נסיגת העורלה ושטיפה עדינה מתוך כוונה. גברים שיש להם בעיות כרוניות עם smegma וזיהומים של smegma עשויים לרצות לשקול ברית מילה.

6) לחות את הפין — לאחר ניקוי העור, השתמשו בקרם בריאות לפין שנרקח במיוחד (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים על שמן Man 1 Man, שהוכח קלינית בטוח ומתון לעור) לאזור איברי המין עם עיסוי מרגיע. למרות שזה אולי נראה מיותר להשתמש בקרם מיוחד לפין, קרמים תזונתיים שנוצרו במיוחד עבור הפין מכילים מרכיבים כמו ויטמינים A, C, D ו-E, אשר מרגיעים ומחזקים את עור הפין בנוסף לתכונות אנטיבקטריאליות. בנוסף, כדאי לגברים לחפש מוצר המכיל קרם לחות טבעי כמו חמאת שיאה, המונעת גירוד בעור ומותירה אותו לחות, גמיש ומוכן לפעולה.

7) הגנה – זיהומים המועברים במגע מיני (STIs) עלולים לעתים קרובות לגרום לעור הפין להיות דלקתי, מגרד, אדום ויבש. גבר צריך להגן על עצמו על ידי שימוש לא רק בקונדום אלא גם לנהל שיחה פשוטה עם בן זוג לעתיד לפני קיום יחסי מין. כמו כן, לאחד עד שישה אחוז מהאוכלוסיה יש אלרגיה ללטקס שעלולה לגרום לגירוי בעור ופריחה אז הקפידו לבצע בדיקת עור לפני זמן המשחק.

Leave a Comment