שחקנית הסבון, סוזן לוצ’י, מספרת על יתרונות האנטי-אייג’ינג של מהות נעורים

אם אתה תופס טלוויזיה בשעות הלילה המאוחרות, אתה תמיד יכול למצוא את סוזן לוצ’י מציגה את היתרונות של איך אתה יכול לטשטש את השנים עם Youthful Essence. Youthful Essence היא מערכת מיקרו-דרמה אישית שמקלפת בעדינות תאים משטחים עמומים ומתים. כאשר אתה מקלף את העור שלך עם מערכת זו, תחשוף עור בריא וזוהר יותר מתחת.

אתה תראה בבירור קווים עדינים, כתמי גיל, נקבוביות מוגדלות, צלקות ונזקי שמש מתחילים לדעוך. שלא כמו מערכות מיקרו-דרמה אחרות שנמצאות במכוני ספא יקרים, אתה יכול לקבל את אותן תוצאות כמו ספא בחצי מהעלות.

נוצרה על ידי צוות בעל ואישה לשימוש בסלון שלהם, מערכת המיקרודרמבריישן משלבת טכנולוגיה קוסמטית עם מרכיבים עשירים ויוקרתיים. נוסחה מיוחדת זו משלבת גבישים מינרלים טחונים דק וקרם נוגד חמצון עשיר בחומרים מזינים. נוסחה זו מזינה את העור שלך תוך פילינג עדין של תאים ישנים.

כלי ה-Resurfacing משקם את העור שלך בתנועת עיסוי רכה (מעל 4,000 מיקרו-מסלולים בדקה). אפליקטורי הספוג הרכים מאפשרים פילינג בטוח ואחיד ובטוח. לאחר המריחה הראשונה, תראה תוצאות דרמטיות של עור רך וצעיר יותר.

פילינג את הפנים והגוף שלך עם מערכת אנטי אייג’ינג

Microdermasion מסייע בהורדת תאי עור מתים ומחייה את העור. לאחר טיפול אחד בלבד, הוא יכול להפחית קווים עדינים וקמטים, לדהות כתמי גיל ונזקי שמש, לעדן נקבוביות, להשוות את גוון העור ולהגביר את זרימת הדם. פילינג העור עוזר להחזיר את השעון לאחור כדי להחזיר את העור החלק כמשי של נעוריך.

אתה רק צריך לעקוב אחר ארבעת שגרת טיפוח העור הקלה האלה כדי להשיג את הזוהר הבריא הזה.

o ניקוי יומי: שטפו בעדינות את העור עם תרחיץ פנים ניקוי מאוזן pH. השתמשו עם מברשת הניקוי של הספא לניקוי פנים עמוק. לשטוף היטב במים חמימים.

o לחות מדי יום: למרוח קרם לחות הגנה יומי עם SPF 15 כדי להרגיע ולהגן על העור.

SPF 15 מגן מפני קרני UVA ו-UVB כדי למנוע הזדקנות מוקדמת.

o פילינג 2 – 4 פעמים בשבוע: השתמש ב-Resurfacing Tool עם Resurfacing Cream כדי לקלף את העור (השתמש בתנועות מעגליות כלפי מעלה תוך כדי עיסוי) למשך 2-4 דקות. שטפו את הפנים או הגוף במים חמימים.

o חידוש לילי: לאחר הניקוי יש למרוח טיפול מרגיע לילה בכל לילה. נוסחה מאוזנת pH זו משפרת מראה גלוי של קווים עדינים, מוצקות ובהירות.

אתה יכול גם להשתמש בכלי ה-Resurfacing על כל הגוף שלך. השתמשו בקרם ה-Resurfacing יחד עם הכלי בכל הגוף למשך 2-4 דקות כדי לקלף את כל הגוף. לשטוף במים חמימים במקלחת.

Leave a Comment