שימוש בטכניקת בורג עם שמן

זה היה משהו חדש עבורי ולכן חיפשתי את הרשת למידע והדבר הבא היה כל מה שמצאתי. אני אגיד מראש שרוב הביקורות שראיתי היו שליליות. לא רק שלא הצלחתי למצוא אדם אחד שבאמת יגיד לי מהי טכניקת הבורג. כמובן שבדמיוני הדמיוני יד של גבר פשוט עושה תנועת הברגה עם הפין שלו ספוג באיזה שמן מבולגן.

בכל מקרה, לא רציתי להשאיר את זה מחוץ למאמרים שלי אז כל מה שמצאתי להלן

זה נחשב כשיטת פרימיום לשמן שפיכה מוקדמת וזקפה! בטוח וללא סיכונים!

השיווק ממשיך עם:

  • חווה את הביטחון העצמי שבך!
  • אלפי גברים השתמשו בהצלחה בשמן הטבעי הזה והרוויחו ממנו.
  • שמן עיסוי לשיפור טבעי של זקפה, גודל ומנצח שפיכה מוקדמת באמצעות עיסוי או מריחה מקומית
  • והאהוב עלי היה למרוח “שמן” על הפין שלך ולעסות לפי טכניקת ה-Screw. אתה יכול לראות אפקטים מיידיים והשפעות קבועות תוך ימים ספורים בלבד של שימוש.

אוקיי אז אלו טענות די חזקות עכשיו בואו נבחן קצת יותר פרטים. המוצר יוצא מסרי לנקה. היוצר של מוצר זה מאמין שבשל האוננות בצעירותו, ראש הפין של הגבר רגיש יותר מדי, ולכן העצבים יורים למוח מהר מדי כשהם מסתכלים על אישה עירומה. בעצם הוא אומר שגבר לא מסוגל לעמוד בריגוש מיני בגלל החיכוך על הפין מהליטוף לתוך הנרתיק.

אומרים שאם אתה משתמש בשמן הזה, ולא הם לא אומרים לך איזה סוג, ואם אתה משתמש בטכניקת הברגים ולא אני לא יודע איך זה עובד, פתאום תוכל להחזיק את היציאות שלך עד 40 דקות במהלך קיום יחסי מין.

ובכן, אני לא כאן כדי להגיד לך אם זה עובד או לא. אני כמו שאומרים כאן כדי לדווח רק על מה ששמעתי. אני מניח שאם יש לך כסף זה שווה לנסות, אבל לפעמים הפתגם הישן “אם זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי, אז זה כן.” אז אני אצטרך לומר שהברגת יד על איבר המין עם שמן עליו…מרפאת אימפוטנציה תוך שבוע ולמעשה מחזקת את זמן השהייה הרבה מעבר למה שטבעי, שזה טוב מכדי להיות אמיתי.

Leave a Comment