שירותי ספא יום עיסוי וטיפולים – 5 הפופולריים ביותר

העיסוי הופך ליותר ויותר פופולרי, ומספר מכוני הספא היום גדל כל הזמן. בנוסף לעיסויים רגילים מסוג הרפיה, למכוני ספא רבים יש “תפריט ספא” מורחב לבחירה. להלן חמישה מהפריטים הפופולריים ביותר שניתן למצוא בספא יום.

עיסוי ארומתרפי

מהו עיסוי ארומתרפי? עיסוי ארומתרפי הוא כזה שמוסיפים שמנים אתריים לשמן או לתחליב בו משתמש המטפל בעיסוי במהלך הפגישה. לעתים קרובות הם נבחרים עבור סוג מסוים של ריח כמו הדרים או פרחים. פעמים אחרות השמנים נבחרים בשל תכונות הריפוי שיש להם, כמו שימוש בלבנדר להרפיה. מטפלים רבים ימזגו בהתאמה אישית את השמנים האתריים לצרכים הספציפיים שלך, אם כי בדרך כלל בספא זה יהיה יותר עבור ריצוי החושים מאשר היתרונות הטיפוליים.

עיסוי אבנים מחוממות

עיסוי אבנים מחוממות, המכונה גם עיסוי אבנים חמות, היה אחד העיסויים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות. כפי שהשם מרמז, האבנים מחוממות, בדרך כלל במים. הם מספקים חום מרגיע וחודר שבאמת יורד עמוק לתוך השרירים והמפרקים, ומרגיש נהדר! כמו ברוב העיסויים, ישנן דרכים רבות ושונות בהן מטפלים בעיסוי ישתמשו בהם. חלקם יניחו את האבנים המחוממות על חלקים ספציפיים בגוף, עם או בלי מגבת על גבי העור. רוב כולם ישתמשו באבנים החמות בפועל כדי לעשות את העיסוי. לפעמים מניחים אבנים קרירות על הפנים, או באזורים אחרים. הניגוד בין שימוש בחום לקר עוזר להגביר את מחזור הדם. הקפד ויידע את המטפל שלך אם האבנים חמות מדי, מכיוון שניתן לקרר אותן במהירות על ידי טבילתן במים קרים.

עטיפות גוף

עטיפות גוף מגיעות בהרבה סוגים שונים. יש עטיפות בוץ/חימר, עטיפות אצות, עטיפות תה, עטיפות פירות ועטיפות קרם או שמן. בהתאם לשימוש, הם יכולים לשמש לניקוי רעלים או לחות לעור. כך או כך, הם מאוד מרגיעים. האדם נעטף בסדינים ו/או שמיכות לאחר מריחת המוצר הנבחר. בדרך כלל משאירים אותם עטופים כ-20 דקות, ואז הם הולכים להתקלח כדי לשטוף את המוצר. לאחר מכן הם בדרך כלל ימרחו על גופם קרם או שמן. זה נחמד לקבל פוליש לגוף לפני העטיפה כדי להכין את העור באמת, ועיסוי לאחר מכן.

פולקים לגוף

כמו עטיפת גוף, גם לקים מגיעים בצורות שונות. הנפוצים שבהם משתמשים במלח, שלעיתים מכונה זוהר מלח או קרצוף מלח. אחרים משתמשים בסוכר, קפה, שיבולת שועל או זרעים. זה מוגבל רק על ידי הדמיון של המטפל בעיסוי. לפעמים הם נעשים על שולחן מיוחד “רטוב” עם מקלחת משלו לשטיפה, או על שולחן עיסוי רגיל, ואז הם הולכים להתקלח כדי לשטוף לפני שמריחים קרם. אלו טיפולים מעולים לפילינג והזנת העור.

עיסוי פנים

לא להתבלבל עם טיפול פנים הניתן על ידי קוסמטיקאי מורשה, עיסוי פנים מתמקד בעיסוי שרירי הפנים, הצוואר והכתפיים. טיפול פנים הניתן על ידי קוסמטיקאי כולל עקירות, לצד פילינג ומריחה של קרמים או שמנים.

ברוב מכוני הספא יהיו יותר מסתם הטיפולים האלה בתפריט שלהם, אבל אני מוצא שאלו הם הפופולריים ביותר. למה אתה מחכה? לכו להזמין מפגש עכשיו!

Leave a Comment