שירותי עיסוי מקצועיים | מבשר העם

כל מי שרוצה לברוח מהלחץ של היום ולהיפטר מהכאבים והכאבים שלו הוא מקצוען מעסה יכול להיעזר בשירותיו. ניתן להזמין עיסוי אונליין או בטלפון.

אפשרויות של מעסה מקצועי

כל המעסים המוסמכים מספקים שירותים מקצועיים ללקוחות. כל המטפלים במכוני עיסוי מורשים הינם מוסמכים ומנוסים. בסלונים בהם נעשה שימוש בטכניקות עיסוי רבות ושונות, ניתן לקבל שירות איכותי במחיר הטוב ביותר.

עיסוי ארומתרפי

עיסוי ארומתרפי הוא אחד השירותים המוצעים ללקוחות בסלונים. טיפול זה, שבו נעשה שימוש בעיסוי שוודי עם קרמים וקרמים שונים, יעיל ביותר בהפגת מתח וחרדה. כל השמנים המשמשים בעיסוי הם אורגניים וצמחיים, והלקוחות יכולים לבחור את השמנים והתחליבים לפי בחירתם. לרוב מועדפים שמני קמומיל ושקדים. בין האפשרויות המוצעות גם שמני נרולי, המחייה את העור ובעלי אפקט מרגיע. טיפול אחד, המבוצע על נשים וגברים כאחד, אורך כ-30 דקות.

קרמים ושמנים המשמשים בעיסוי טיפולי

שמנים המכילים גם מרכיבים טבעיים וגם ריחות נעימים מכפילים את ההנאה בעיסוי. בעוד שמן לבנדר ושמן תפוזים טובים לשרירים כואבים, הם הופכים את העור לתוסס וחלק יותר. אפשרויות אחרות כוללות שמן חמניות, שמן חוחובה, שמן גרעיני משמש ושמן נבט חיטה. לקוחות שיש להם אפשרות לעיין בקטלוגים יכולים לבחור כל שמן שניתן להשתמש בו בעיסוי.

עיסויי ספורט

עיסוי ספורט אפשרי גם בצד האנטולי והאירופי של איסטנבול. מפחית באופן משמעותי כאבי מפרקים מעסה הטיפולים גם מפחיתים את נוקשות השרירים. לכל מי שמתעניין בכל ענף ספורט, מקצועי או חובב, יש אפשרות לעיסוי ספורטיבי פעם או פעמיים בשבוע. טיפול זה, המאפשר לנפגעים בתחרויות להחלים בזמן קצר בהרבה, מונע גם מתיחות שרירים.

אפשרויות עיסוי קלאסי

עיסויים קלאסיים המבוצעים על ידי מטפלים מוסמכים מועילים לבריאות האדם במובנים רבים. עיסוי קלאסי נעשה גם להקלה על כאבי גב ומותניים, המהווה פתרון לכאבי ראש וצוואר שמרגישים לעיתים קרובות במהלך היום. טכניקות עיסוי קלאסיות עוזרות לאנשים להירגע ולישון בצורה נוחה יותר. טיפול זה, הנקרא גם עיסוי בריאות, מאיץ את זרימת הדם. אנשים שמרגישים יותר אנרגטיים בסוף העיסוי יבחינו גם בהפחתת מתח. כמו כל הטיפולים, גם עיסוי זה מבוצע על ידי מעסים מקצועיים בסביבה היגיינית. משך העיסוי הממוצע הוא 40-50 דקות.

שירותי עיסוי אחרים מוצעים

אפשרויות העיסוי בכל מחוזות איסטנבול אינן מוגבלות לאלה. עיסוי רקמות עמוק הוא שיטה טיפולית פופולרית נוספת. גם עיסוי עמוק, המתבצע באופן קבוע על ידי הסובלים מכאבי שרירים כרוניים, מסייע בהקלה על כאבים. אנשים שעובדים מול מחשבים וסובלים מהפרעות יציבה יכולים גם הם להפיק תועלת מטיפול זה. שירות נוסף שמציעים סלונים הוא עיסוי באלינזי. ניתן להזמין עיסוי באלינזי גם בטלפון או באינטרנט.

Leave a Comment