שליטה בהקרנה אסטרלית: 3 טכניקות קלות שיגרמו לך לטייל באסטרל תוך זמן קצר

אם קראת ולמדת על שליטה בהקרנה אסטרלית אז המאמר הזה הוא בשבילך. מאמר זה הולך ללמד אותך את המיומנויות החשובות ביותר הנדרשות לך כדי לשלוט בהקרנה אסטרלית.

טכניקת נסיעות אסטרל מס’ 1

המיומנות החשובה הראשונה שנדרשת ללימוד מסע אסטרלי היא היכולת להרפות את הגוף הפיזי. ישנן דרכים רבות ושונות להרפות את הגוף. אמבטיה חמה או מקלחת חמה לפני שאתה מנסה לנסוע אסטרלית היא דרך מצוינת להרפות את הגוף. דרך נוספת להרפות את הגוף היא למתוח ולעסות כל חלק בגופך. התחל עם כפות הרגליים שלך והתקדם עד לראשך. אם הרפתם כראוי כל חלק בגופך, אתה אמור להרגיש תחושת חמימות לגופך.

טכניקת נסיעות אסטרלית מס’ 2

המיומנות השנייה בחשיבותה לשליטה בהקרנה אסטרלית היא היכולת למקד את דעתך ואת כוונתך. היכולת לאלף את המוח יכולה לקחת שנים לשלוט, אבל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לנקות את דעתך. אנשים רבים שמתרגלים איך לחוות חוויות במשך שנים לא מבינים שלתזונה שלהם יכולה להיות השפעה עצומה על הדרך שבה הם ממקדים את דעתם. מזונות שיש בהם הרבה סוכרים, חומרים משמרים, קפאין וממתיקים מלאכותיים יערערו את דעתכם. מזונות אלו יגרמו לתודעה שלכם להיות עכורה ויהפכו את מפגשי המדיטציה שלכם לקשים הרבה יותר.

יחד עם תזונה נקייה ועשירה במזונות בריאים כמו פירות וירקות, חשוב ללמוד לעשות מדיטציה. מדיטציה היא כלי חשוב מאוד שיעזור לנקות את הפטפוט הפנימי שעובר בראשכם. ישנן צורות רבות ושונות של מדיטציה הכוללות מיינדפולנס, הדמיה ושימוש במנטרות.

טכניקת נסיעות אסטרל מס’ 3

המיומנות השלישית שחשוב ללמוד היא טכניקת יציאה מהקרנה. טכניקות אלו כוללות דברים כמו טכניקת החבל, שיטת הגלגול ולימוד שלב. בהתחלה, תרצו להשתמש בכלים הללו, אך בסופו של דבר תוכלו לוותר על הכלים הללו ולהשתמש בכלים שלכם. זה באמת מסתכם בכמה טוב אתה משתמש בכוונה הממוקדת שלך.

Leave a Comment