שמור משהו כזה בעונת החורף, שמור על העור שלך

יש להקפיד על טיפול בעור בעונת החורף. אם אתה קורע את העור שלך ולא מצליח למרוח את הקרם, פנה מיד למומחה העור. אם אתה מתקשה למצוא רופאים, אז חברה מקוונת לעוזרים רפואיים כמו Credhealth. אתה יכול לדעת על הרופא על ידי ביקור באתר האינטרנט שלו. ואפשר גם להזמין תור באינטרנט.

עונת החורף נמצאת בנקודת ההתחלה. במקרה כזה חשוב גם לדאוג לעור עם הבריאות שלך. בחורף, העור הופך רגוע ומתוח יותר. למעשה, האוויר היבש בעונת החורף סופג לחות מהעור, וגורם לעור להיות חסר חיים ומחוספס. כדי להימנע מהטיפשות הזו, אנו מנסים סוגים שונים של תרופות. לפעמים אתה קונה קרמי לחות יקרים ואתה מבלה אלפי פעמים בסלון. אמנם יש הרבה דברים בבית שלנו שאנחנו יכולים להשתמש בהם כדי להציל את העור שלנו מלהיות נוקשה וחסר חיים בעונת החורף.

עיסוי עם שמן קוקוס –

שמן קוקוס עדיף כפול מכל קרם לחות בעונת החורף. כדי לשמור על הלחות של העור שלך בחורף, שמן קוקוס צריך להיעשות מדי יום בשביל זה. זה לא רק מסיר את ההיצרות של העור אלא גם מגיע לצבע העור. זה גורם לדם לזרום לגוף בצורה הנכונה והעור הופך רך וזוהר.

חבילה לעור יבש –

את רוב טיפול החורף יש ללבוש בעונת החורף. אם גם העור שלך יבש, אז אתה יכול להכין חבילת פנים בבית, שהיא מעניקה לחות. לשם כך, ערבבו כף אחת גדולה דבש, שתי כפות אבקת חלב וחלמון ביצה אחד בקערה. עכשיו שים את החבילה הזו על הפנים שלך. לאחר 20 דקות שטפו את הפנים במים פושרים. אתה יכול ליישם אותו כל יום לקבלת תוצאות טובות.

גרם קמח ושמן –

מאוד חשוב לך להישאר נקי או קר במהלך החורף. לשם כך השתמשו במעט שמן או שמנת בקמח גרם וסובין ומרחו על העור. זהו המתכון הביתי הוותיק והטוב ביותר לשמירה על עור יבש נקי. אתה יכול להשתמש בו כל יום בזמן הרחצה. נסו לא להשתמש בסבון בחורף, מכיוון שעור סבון הופך יבש יותר, מה שגורם לעור להיות חסר חיים במהירות.

כדי לשמור על הלחות בעור –

כדי לשמור על לחות העור, תרופות חיצוניות אינן מספיקות, אלא גם צריכות לטפל באופן מלא בעור מבפנים. לשם כך, הוסף שקדים, חלב, פאניר וגהי למזון שלך צריך לכלול מזון לא מספק. כמו כן, אל תתנו לגוף חסר מים כל הזמן במהלך החורף. כי מים ממלאים תפקיד חשוב בטיפוח העור.

אם יש לך בעיה כלשהי, התייעץ עם מומחה העור הנכון

Leave a Comment