שמן נבט חיטה – הכנת סבון ביתי

שמן נבט חיטה מופק מנבט גרעין החיטה. צבעו ענברי כהה עם עקביות עבה ובעל ריח כבד. כאשר מאוחסנים במקום חשוך, קריר ויבש חיי המדף שלו יכולים להיות שישה עד שמונה חודשים. שמן טבעי זה משמש בדרכים שונות.

שמן נבט חיטה יכול לשמש כשמן בישול, אך לרוב הוא יקר מאוד. הוא שימש בתכשירי שמן עיסוי להרגעה, הרפיה וריכוך העור. הוא משמש גם במגוון מוצרי טיפוח עור מסחריים ותוצרת בית כגון סבונים, קרמים, קרמים ועוד. היתרונות שלו הופכים אותו להזין לעור.

שמן נבט חיטה מכיל את היתרונות של ויטמין D, E ו-A. הוא מרגיע ומרכך עור יבש, מגורה, שרוף ושרוף שמש. זה מקדם היווצרות תאי עור עוזר לרפא צלקות וסימני מתיחה. הוא עוזר להחליק עור מחוספס, סדוק ומקומט, ולכן תורם להפחתת סימני ההזדקנות. הוא מכיל יתרונות נוגדי חמצון ותכונות אנטי דלקתיות, גם כן. שמן טבעי זה נמצא במוצרי טיפוח עור אקזמה או פסוריאזיס רבים.

הרבה יצרניות סבונים משתמשות בשמן נבט חיטה, אך יש להשתמש בשמן טבעי זה לייצור סבון רק בכעשרה אחוזים בניסוחי סבון. רוב יצרני הסבונים משתמשים בו כדי, בעצם, להוסיף חומרי לחות וטיפוח העור לסבון עבודת יד שלהם. זה עוזר לרכך, להרגיע ולהעניק לחות לעור מתקלף יבש, עור קשקשי יבש, עור סדוק ועוד. את השמן הטבעי הזה אסור לחמם יותר מדי. יש להוסיף אותו בתהליך ייצור הסבון, לאחר שהשמנים הקשים נמסו. זה, בדרך כלל, רעיון טוב להשתמש בשמן לייצור סבון זה כאחוז קטן של שמני בסיס או כחומר מזין סופר משמין.

אתה יכול ללמוד איך להכין סבון בדרכים שונות. אתה יכול לקחת שיעורים אישיים או ללמוד, בבית, עם משאב אודיו ויזואלי, כגון DVD. בכל מקרה תוכל לספק לך שפע של מידע על ייצור סבון! אתה יכול ללמוד, בקלות, הוראות להכנת סבון, למצוא מתכוני סבון, ללמוד על ידי ניסוי וטעייה, למצוא משאבים ועוד! ישנן שיטות שונות להכנת סבון, כגון ייצור סבון בתהליך חם, ייצור סבון בתהליך קר ואצווה מחדש. השתמשו בשיטה שהכי נוחה לכם, או השתמשו בכולם! אתה יכול לקבל את כל המידע שתצטרך אי פעם כדי להכין סבון ביתי! השתמש בערכה להכנת סבון, המכילה שמנים, תבניות וחומרים אחרים כדי לעזור לך להתחיל להכין סבון.

אתה יכול להכין סבון ביתי משלך וליהנות מהיתרונות הבריאותיים של שמן נבט חיטה, היום!

Leave a Comment