שמן עיסוי למאכל – קרם גוף – 7 דרכים לפתות את המאהב שלך עם עיסוי

(1) הבחירה הנכונה בשמן עיסוי / קרם גוף המספק את מה שהוא מבטיח יכולה להיות קשה. כדי לחוות חוויה מהנה ודא ששמן העיסוי/קרם האכיל עשוי מ-100% מרכיבים טבעיים. מרכיבים בוטניים (מצמחים) הם הטובים ביותר. חומרי טעם וריח מלאכותיים, צבעים ומרכיבים סינתטיים אחרים פשוט יגרמו לכם להיות דביקים ושמנוניים, עלולים להתייבש במהירות, עלולים לגרום לזיהומים ובאופן כללי לטעם מגעיל.

יש מוצרים איכותיים בחוץ; אתה רק צריך להסתכל קצת יותר חזק. תחילה הסתכל על שם המוצר ולאחר מכן את התמונה על התווית. האם זה נשמע או נראה מגעיל? אם זה סליזי מבחוץ, אז כנראה שזה גם מבפנים.

שוב, אם המוצר שאתה שוקל מכיל מרכיבים מלאכותיים או כימיקלים…אל תקנו אותו. לא רק שזה נכנס לפה שלך לאזורים רגישים בגוף, אלא גם העור שלנו יספוג את זה. אתה יכול לבחור אכיל; שמן עיסוי, קרם גוף או קרם, כל עוד יש לו החלקה לאורך זמן. זו יכולה להיות משימה קשה למצוא מוצר שבאמת יעשה את מה שנאמר, מכיוון שרוב המוצרים טוענים שהם נהדרים או טבעיים, כשלמעשה הם לא. רק תהיה בררן ותמשיך להתנסות, תמצא את המתאים. זה כל כך שווה את זה!

(2) לאחר שבחרתם את המוצר הנכון, שימו מעט משמן העיסוי האכיל האהוב עליכם על מקומות שונים בגופכם. ספר למאהב שלך שיש 5 מקומות טעימים למצוא ולטעום על הגוף שלך… אבל למעשה שים רק 4. זה יכול להיות ממש כיף.

(3) בקש מבן הזוג שלך לשכב על הבטן, לפוש את אהובך ולשים כמות קטנה של שמן העיסוי האכיל/קרם גוף האהוב עליך בצורת “S” על גבו של אהובך. אתה יכול גם לעסות את השמן/קרם בין הידיים תחילה כדי לחמם אותו, לפני שאתה עושה את צורת “S”. קח רק את קצות הפטמות שלך ועקוב אחריהם בקלילות רבה קדימה ואחורה, למעלה ולמטה, על כל הגב של אהובך. אל תשתמש בידיים שלך, הגבר לאט את הלחץ של הגוף שלך תוך כדי תנועה. בסופו של דבר תשתמש בכל החזה והבטן שלך כדי לתת עיסוי חושני מאוד. בן הזוג שלך יאהב אותך! אם את אישה זה עובד עם כל הצורות והגדלים של השדיים.

(4) שפשפו כמות קטנה של שמן העיסוי בטעם/קרם גוף האהוב עליכם בין הידיים. עסו כל מקום אינטימי בקדמת גופם, נשקו וליקקו תוך כדי. תופתעו לטובה עד כמה הכל ייאמן, במיוחד אם הוא מכיל מרכיבים טבעיים בלבד. בדיוק כמו אוכל, זה כיף לשנות דברים עם קצת טעם.

(5) יש תחושה אחת שהיא באמת מדהימה, (מלבד זו שכולנו מכירים טוב מאוד… אני מקווה). השכיב את המאהב שלך על הגב, והשב למעלה. קח את שמן העיסוי האכיל שלך ופזר מעט על כל החלק הקדמי של החזה והבטן שלהם. התחל עם כמות קטנה של שמן עיסוי / קרם גוף, אתה תמיד יכול להוסיף עוד. ואז לאט לאט ללטף את החזה שלך; גרון ובטן עם יותר שמן עיסוי. המאהב שלך יהנה לצפות בך. זכור להסתכל על המאהב שלך ברצון. התכופף ושכב על בן הזוג שלך ולחץ עליו את גופך והתחיל לנוע. תגיד למאהב שלך לשים את הידיים על המותניים שלך כדי לעזור לך לנוע ביחד… לאט למעלה ולמטה ומסביב. אין מילים לתאר את זה חוץ מ… שמימי.

(6) אם ניסיתם לפחות 2 מהרעיונות המפורטים למעלה ועדיין לא קיבלתם עיסוי בתמורה, או שאתם סתם רוצים עוד אחד, הנה רעיון… שבו על הספה או במיטה ביחד. זכור לשאול תמיד את בן / בת הזוג איך הוא אוהב שנוגעים בו; זהו גורם חשוב למתן עיסוי טוב. התחל עם קרם גוף שמן עיסוי אכיל, טעם שאתה יודע שאתה והמאהב שלך תיהנו ממנו. עסו, לטפו והחלקו את ידיכם למעלה ולמטה על זרועו, היד והאצבעות של אהובכם. שמור את שתי הידיים שלך על בן / בת הזוג בו-זמנית, לחץ את אחת מהידיים שלך במעלה זרועו, תוך כדי החלקה במורד הזרוע שלהם עם היד השנייה. עסו רק את אחת מהזרועות שלהם למשך 2 עד 5 דקות. שפכו מעט שמן ביד של בן הזוג ובקשו מהם לשפשף את הידיים. ואז הושט את זרועך ותגיד בעדינות, “תעסה אותי?” תהיה מתוק, תקבל את מה שאתה רוצה ומי יודע למה זה יוביל.

(7) אחרי שעשיתם למאהבכם עיסוי ידיים ממש נחמד עם קרם גוף שמן העיסוי האכיל האהוב עליכם, עכשיו הגיע הזמן להפוך אותו לעיסוי אכיל. לאט לאט הרם את יד המאהב שלך אל הפה שלך והתחיל לנשק ולטעום כל אחת מאצבעותיה אחת אחת בעדינות רבה, ואז השתמש ביד השנייה כדי להוביל כל אצבע פנימה והחוצה מהפה שלך. השתמש בעדינות בלשון, בשפתיים ובשיניים כדי לפתות את אהובך. שוב, הקפידו להסתכל בעיניהם בזמן שאתם עושים זאת, הם יעריכו כל רגע. תוכלו ליהנות מהטעמים האכילים וגם להדליק אותם, והמאהב שלכם יהנה לצפות בכם. מה הלאה? …זה תלוי בך.

Leave a Comment