שמן קוקוי – הכנת סבון ביתי

ראשית, הנה קצת היסטוריה על שמן קוקוי טבעי. שמן קוקוי נגוע בכבישה קרה מזרעי ה- aleurites moluccana או עץ קוקוי, עץ המדינה הרשמי של הוואי. יש לו צבע חצי ברור עם ארומה קלה מאוד, מתוקה, אגוזית. הארומה שלו כל כך קלה; יש הטוענים שהוא חסר ריח.

שמן קוקוי מצוין לשימוש להכנת סבון תוצרת בית, תחליב תוצרת בית, קרמים, בלמים, סקרבים או לשימוש בשמני עיסוי. זהו שמן נשא רב תכליתי שניתן להשתמש בו עם שמנים אתריים, לחומר לחות מעולה. שמן אגוזי קוקוי מוסיף קצף עשיר, קרמי ויציב לסבון עם תכונות מיזוג נפלאות. בשימוש של עד 10% ממתכוני הסבון הביתי שלך, הוא יספק סבון ביתי עשיר וקרם יותר.

שמן לייצור סבון זה יכול להיות יקר אבל קצת הולך רחוק. בהתאם לאופן שבו אתה משלבת את השימוש בו, במתכוני הסבון הביתיים שלך, עשוי לעזור לך לצמצם עלויות. לדוגמה, ייתכן שתרצה להשמין שמן זה. ערבבו כשתי כף משמן זה, עבור כל חמישה קילו סבון, בשלב העקבות הקל או הבינוני. אם אתה משתמש בו בדרך זו, במקום בתחילת תהליך ייצור הסבון שלך, זה עשוי לעזור לך לצמצם עלויות. כשמשתמשים בו בשלב העקבות הקל עד הבינוני הזה, הוא לא יצטרך לסבן עם כל שאר השמנים להכנת הסבון, כפי שהיה בשימוש בתחילת תהליך הסבון.

לשמן אגוזי קוקוי טבעי יש חיי מדף של שנה. אחסונו במקום קריר, הרחק מאור שמש ישיר, וקירור לאחר הפתיחה יעזור להאריך את חיי המדף שלו.

שמן טבעי זה יכול לשמש ליותר מאשר הכנת סבון ביתי! כשמשתמשים בו ב-5% עד 10% במתכונים אחרים לטיפוח עור תוצרת בית, הוא תוסף נהדר לתחליב תוצרת בית, קרם, מזור ותכשירי קרצוף. זה עוזר לספק עור רגוע, רך ומשיי.

יש להיזהר! אין אלרגיות מתועדות ידועות לשמן קוקוי, אבל אנשים עם אלרגיות לאגוזים צריכים להימנע ממנו או להשתמש בו בזהירות, כפי שהיית עושה עם כל שמן לייצור סבון או מוצרי טיפוח המכילים בסיס אגוזי.

מתבלבלים ולא יודעים לאן לפנות, בכל הנוגע להכנת סבון ביתי? אתה יכול ללמוד איך להכין סבון, בבית, עם מכונת סבון מאסטר! מצא, שלב אחר שלב, הוראות לייצור סבון שיעזרו לך להשיג הצלחה בהכנת סבון! אתה יכול להכין סבון ביתי, בריא, באמצעות שמן קוקוי או כל שמן להכנת סבון לבחירתך! למידה מיצרנית סבון מאסטר תעזור לך לחסוך זמן וכסף!

שמן קוקוי טבעי, הוואי, יכול לספק יתרונות בריאותיים ומזינים לטיפוח העור שיכולים להימשך זמן רב מאוד! לכן, בפעם הבאה שתתחיל את מלאכת הכנת סבון ביתי, או מוצרי טיפוח תוצרת בית אחרים, תוכל לשקול להשתמש בשמן פופולרי לייצור סבון כגון שמן טבעי, הוואי, קוקוי.

Leave a Comment