שמן קוקוס ויתרונותיו

הודו הייתה מקדימה למדי בכל הנוגע לשימוש בשמן קוקוס. רוב הנשים והגברים נשבעים במריחה של שמן חם על החולצות שלהם. כלל האצבע הכללי, כביכול, הוא להטמיע הרגל של עיסוי הקרקפת לפחות פעם בשבוע. השמן נשאר על השיער לכמה שעות ולאחר מקלחת, אתה שם לב להבדל – השיער שלך מרגיש מקסים. מלבד ההשפעה שהשמן הטבעי הזה מביא לשולחן לשיער שלך, יש עוד המון יתרונות בוא נתעכב על כמה מהיתרונות של השמן.

בישול

רוב האנשים לא מבינים את זה אבל שמן קוקוס הוא די יתרון בזמן הבישול. מותג אמין מוסיף לטעם. הטעם והריח מוסיפים מרקם לקארי ממוצע או אפילו צ’אטני. הייתי מציע לך לקנות בקבוק קטן או חבילה. שמן קוקוס שנותר במשך זמן רב נוטה להתעפש ואתה לא רוצה להשתמש בזה בכלל לא על הטרקים שלך או בבישול שלך. אם בסופו של דבר תשכח מהשמן במזווה שלך, תמיד יהיה לו ריח רע, מה שאומר שצריך לזרוק את זה החוצה.

בעיות עור

תהליך החשיבה הכללי של הימנעות ממריחת שמן על עור נוטה לאקנה או עור שמן נשאר על הנקודה. אם אינך מוטרד מבעיות אלו, ויש לך עור רגיל או יבש, השתמש בשמן קוקוס כעיסוי לאחר האמבטיה. זה עובד נפלא בתור קרם לחות על הגוף שלך. ההערה היחידה שצריך לעקוב היא להבטיח שלא תשתמש בכמויות גדולות כי זה לא קרם זה שמן! לחלופין, אתה יכול גם לעסות את גופך עם השמן לפני מקלחת חמימה ונעימה והעור שלך יקצור את הפירות.

יתרונות אנטי אייג’ינג

נשים רבות שהשתמשו בשמן קוקוס על גופן נשבעות על כך ששמן זה עוזר לקצץ את השנים מבלי להידרש מתחת לסכין. בהתחשב בעובדה שמותג טוב הוא פתרון שלא אוכל את התווים שהרווחתם קשה, כדאי לקחת בחשבון. כמובן, כפי שנאמר קודם לכן, אם יש לך אקנה או עור שמן, אל תשתמשי בשמן. בדוק עם הרופא ורק אם אתה מקבל אור ירוק, לך על זה.

מצנן את הטמפרורים

אנשים שעושים את הקרקפת שלהם עם שמן קוקוס באופן קבוע לא נכנסים למצבי רוח עצבניים, או כך לפחות שמעתי. לאחר שניסיתי את זה בעצמי, שמתי לב שעיסוי הקרקפת ועיסוי על המצח מקררים אותי כשאני עצבני! כאמור, אם אתה רוצה משהו שיעזור לך שלא אוכל את החסכונות שלך, שמן קוקוס ממותג אמין הוא התשובה. שוב, אם יש לך פצעונים בקרקפת או במצח, קבל עזרה מקצועית מהרופא לפני שאתה יוצא לכאן.

מספר אנשים עוברים לשמן קוקוס. היו טענות שהשמן מסייע בירידה במשקל, הפחתת כולסטרול ומחלות רבות אחרות ארוכות טווח. אני לא יכול להצהיר שזה עבד בשבילי, לאור העובדה שאני אוכל אוכל קשוח. עם זאת, יש הוכחה ששמן קוקוס עובד נפלא על העור, השיער ומסייע בבישול.

כלומר

כשיש משהו חדש בהיצע, זה יכול לקחת זמן מה לעבור. החלק הדרומי של הוא ביתם של מטעי קוקוס רבים. רוב הדרום ההודים משתמשים בקוקוס בקארי, תוספות, משקאות, קינוחים, עוגות ועוד רבים. חלב קוקוס מוסיף טעם למנה פשוטה. החלב מבושל במשך כמה שעות נותן לך שמן קוקוס תוצרת בית. לזרוק את המסה החרוכה ולשמור את השמן האורגני בבקבוק מעוקר לשימוש לעתים קרובות ככל שתוכל. בקיצור (משחק מילים), הקוקוס הוא אגוז רב תכליתי שיש לו מספר שימושים והשמן מדהים.

Leave a Comment