שמן שומשום ובריאות העור

האם אתה לא יודע ששמן שומשום יכול לעשות את העור שלך בריא? כן זה נכון. למעשה, שמן שומשום יכול להיות קרם לחות נהדר לעור למרות הארומה האגוזי והמתוק שלו. זה הוכח על ידי כמה מחקרים מדעיים ש שמן שומשום ובריאות העור הם שילוב נהדר.

השילוב של שמן שומשום ובריאות העור מועיל ביותר שכן שמן השומשום מכיל חומר גבוה של מינרלים כמו זרחן, מגנזיום וסידן. שמן השומשום ידוע גם בשם שמן til ושמן ג’ינג’לי יש לו ניחוח מיוחד ונראה שהוא דק או סמיך במרקם. הוא עשיר בויטמין B קומפלקס ו-E, אשר מועילים מאוד לבריאות העור. קרא עוד על הפסקאות הבאות על היתרונות הבריאותיים ששמן שומשום יכול להציע לא רק לעור אלא גם לכל הגוף

יש אנשים שלא אוהבים את הניחוח הייחודי של שמן שומשום מכיוון שהם מוצאים אותו קצת חזק. בגלל זה, חלקם אפילו היו מערבבים את שמן השומשום עם חומרי בסיס אחרים כמו שמן זר ענבים או שמן שקדים שהארומה שלו קצת יותר קלה. שמן שומשום עוזר להקל על העייפות של הגוף בשימוש כשמן עיסוי. אחת הסיבות לכך היא ששמן שומשום הוא בעל תכונות מרגיעות ומרגיעות. זה יכול להיות גם חוסם שמש שעוזר למנוע פגיעה בעור ושיזוף מאוד על ידי קרני השמש האולטרה סגולות המזיקות. למרות העובדה ששמן שומשום יכול להיות חוסם מצוין לנזקי השמש, עדיין לא עדיף לשלב אותו עם ייצור קרמים להגנה מפני השמש. שילוב שמן השומשום ובריאות העור לא יעבוד איתו במיוחד.

לשמן שומשום יש גם כוח מרפא על נוכחות מקסימלית של חומצות שומן רב בלתי רוויות במזונות. זה עוזר לשמור על שליטה על רמת העלייה של לחץ דם גבוה. זה גם עוזר להפחית את מינון התרופות הנדרש כדי להילחם ביתר לחץ דם. מכיוון ששמן שומשום מכיל ויטמין E, הוא יכול להיות נוגד חמצון מצוין כדי לסייע בהורדת רמת הכולסטרול. עם שילוב הכוח של שמן שומשום ובריאות העור, ניתן להגן על העור מפני מחלות עור חמורות אחרות כגון כתמים, פסוריאזיס ואקזמה. שמן שומשום יעיל גם כטיפול בבעיות חניכיים וכאבי שיניים. הוא מועיל בהקלה על מתח ומתחים, ויכול להיות גם מרכך מצוין. עובדה שאנשים הסובלים מיתר לחץ דם יכולים להיות מאוד מסוכנים להפרעות בעצמות ובעצבים, זרימת דם לקויה וחרדה, ולכן מריחת שמן שומשום תעזור מאוד שכן היא עוזרת להגן על הגוף שלנו ממספר הפרעות הקשורות למערכת העצבים שלנו. שמן שומשום משמש גם לריפוי בעיות של עייפות נפשית ונדודי שינה, ראייה מטושטשת, גוף עייף וכואב, והוא יכול לשמש כמחדש אנרגיה.

Leave a Comment