שמן שקדים, מועדף לעיסוי

שמן שקדים ממשיך בצורה חלקה ונספג בקלות בעור ומשאיר אותו רך ומוזן מבלי להרגיש שמנוני או שמנוני. יש לו ריח מעט אגוזי עדין מספיק כדי לתת לריחות של שמנים ריחניים יותר לעבור. אז הוא משמש לעתים קרובות כשמן נשא במוצרי טיפוח העור.

שמני נשא משמשים כבסיס לשמני ריח ושמני עיסוי. שמן נשא טוב מרגיש קל וחלק, מתחכך היטב ומזין את העור מבלי להרגיש כבד. והכי חשוב, שמני נשא אינם משתלטים על ריחות נוספים. שמן שקדים מתאים לכל השיקולים. בנוסף הוא פועל כחומר מרכך הנספג במהירות לתוך העור כדי להרגיע ולהחליק כתמים גסים ולתמוך ברמות הלחות. משמש כבסיס לשמני עיסוי, או בפני עצמו, שמן שקדים מותיר את העור רך, חלק ובריא.

קרם לחות טוב לפנים הוא חלק קריטי בשגרת טיפוח הפנים היומיומית, וכחלק מקרם פנים או שמן לחות לפנים, שמן שקדים נותן הזנה נוספת הדרושה מבלי להרגיש שמנוני או כבד.

קווים עדינים המתפתחים סביב העיניים הם חלק בלתי נמנע מההזדקנות, אך שימוש בשמן שקדים יכול לעזור לחדש את הלחות ולשפר את גמישות העור. זה קל מספיק לשימוש יומיומי על העור העדין סביב העיניים. לטיפול בעיניים ניתן להשתמש בשמן זה לבד או לערבב עם שמנים מזינים וריחניים אחרים לקבלת קרם לחות עדין לעיניים.

שמנים כמו שמן שקדים חייבים להיות מופקים מהזרע הקשה שמכיל אותם. הסוג הטוב ביותר של שמן לשימוש הוא שמן בכבישה מוציאה או בכבישה קרה. תהליכים אלה משמרים את מרכיבי הריפוי של הזרע בתוצר הסופי. שתי השיטות מחלצות את השמן מהזרע ללא שימוש בכימיקלים. לא תרצה להשתמש בכימיקלים בטעות על העור שלך על ידי שימוש בשום דבר פחות מהשמן האיכותי ביותר בכבישה מוציאה או בכבישה קרה.

שמנים עשירים בחומצות שומן מספקים הזנה פנימית וחיצונית. מבחוץ הם מחליקים ומזינים לשיפור גוון העור. באופן פנימי הם מספקים שומנים חשובים ובריאים בתזונה.

שמן שקדים נהדר לעור, וגם טעים. הטעם קל ומתון בשימוש בבישול, ואידיאלי בסלטים וברטבים קלילים. לא הייתי בלעדיו. שימו לב, עם זאת – יש אנשים שרגישים לשמן הזה. זה חכם לבדוק מוצרים המכילים את זה לפני השימוש בהם על כל הפנים או הגוף שלך.

Leave a Comment