שמני שיער לכלבים וכיצד הם עשויים להיות טובים יותר לשימוש משמפו לכלבים

במאמר זה אני רוצה לדון בשמני שיער לכלבים וכיצד הם עשויים להיות טובים יותר לשימוש מאשר שמפו לכלבים. עכשיו שמנים לחיות מחמד הם חדשים והם פועלים בדיוק כמו שמנים לשיער אנושי בכך שהם יעזרו לך לעור הכלב, לפרווה ולטיפוח הכל מבחוץ. במאמר זה תגלו כיצד שמן קוקוס ועשבי תיבול אחרים המשמשים בשמני שיער יכולים לעזור להקל על העור היבש או הנפיחות של הכלב שלכם.

אז אם אתה רוצה לגרום לשיער הכלב שלך לצמוח, תרצה להשתמש בשמפו אלטרנטיבי לכלבים. זהו שמן לחיות מחמד שעוזר רבות בסיוע לכלב שלך לקבל את הפרווה הטובה ביותר.

אחד המרכיבים העיקריים הוא שמן קוקוס, ושמן קוקוס מועיל למעיל של הכלב שלך.

שמן השיער הטוב ביותר לכלבים הפועל כשמפו לכלבים מיוצר על ידי חברה בשם Mira herbals והוא בהחלט הוכיח את עצמו כבטוח ומועיל עד כה לשיער הכלב שלכם.

המרכיבים העיקריים בשימוש הם שמן קוקוס, שמן נים, כורכום ותמצית היביסקוס, הוכח כי אלו עוזרים ישירות להקל על היובש, כמו גם להפחית כל נפיחות גדולה מעקיצות חרקים כגון פרעושים, קרציות ויתושים. מריחת שמן לחיות מחמד זה על שיער הכלב שלך תעזור לקרר ולהקל על פריחות, נקודות חמות.

שמן נים הוא קוטל טבעי של פרעושים, קרציות ויתושים. הוא דוחה את כל אלה ללא שאריות כימיות והוא צמח טבעי בעצמו. זהו גם חומר אנטי פטרייתי ואנטי בקטריאלי טבעי.

היביסקוס הוא ממריץ צמיחת שיער אך הוא פועל גם לחיזוק שורשי השיער ולתת לכלבים שלך תחושה ומראה בריא.

כורכום הוא חומר חיטוי טבעי, הוא משמש גם לריפוי פצעים ואף למניעת נזקי שמש. זה נהדר עבור שיער כלב.

עכשיו, אם אתה לא יודע מה זה פוסטים חמים, נקודות חמות הן כאשר העור של הכלב שלך מתלקח וכמעט נראה כאילו יש להם פריחה. נקודות חמות על כלבים יכולות להיות בכל מקום מורוד בהיר ועד לצבע אדום כהה, אפילו לפעמים בצבע סגול אם הם נשארים ללא השגחה.

גירויים אלה בעור אינם נוחים מאוד לכלבים שלך, והם בדרך כלל נגרמים על ידי מחצלות.

כדי להשתמש בשמן העור הזה פשוט קחו מעט ומרחו על המעיל של הכלב שלכם, תנו לכלבכם עיסוי טוב ואפשרו לשמן לחדור לעורו, בסיום תוכלו לסרק את שיער הכלבים שלנו עד שהשמן יחדור היטב לכלבכם. שיער. בסיום אפשר לשמן לשבת שעה על הכלב שלך ואז השתמש בשמפו לכלבים כדי לשטוף את השמן.

התדירות הטובה ביותר לעשות זאת היא פעמיים טום שלוש פעמים בשבוע. זה ישמור על הפרווה והמעיל של הכלבים שלך לחות ובריאים.

Leave a Comment