שפר את גודל החזה שלך באמצעות עיסוי – חושפת טכניקות עיסוי חזה עתיקות!

עיסוי חזה היה פופולרי במשך שנים כדרך טבעית להגדלת חזה ולשיפור המראה הכללי של הציץ. הציץ מורכב מרקמות ושומני שומן. רקמות אלו מגיבות היטב לגירוי, כגון עיסוי, ובכך משפרות את טונוס השד ומוצקותו.

העיסוי של הדפוקים עזר לשפר את קווי המתאר של השד שלך על ידי כך שהוא נותן לך קו חזה יפה, מכיוון שהוא משפר את הצורה והגוון שלו ומקדם צמיחת רקמה בריאה באזורים שמסביב לאיבר החיצוני.

באסיה, מכוני יופי ועיסויים הציעו סוגים אלה של עיסויים בשל ההשפעות האסתטיות והטיפוליות שלהם. גירוי של רקמות השד מקדם ניקוז לימפתי בריא. זה שימושי גם בפירוק צלקות ושיקום רקמות וריפוי רקמות עבור אותן נשים שעברו ניתוחי חזה. עיסוי בכל צורה עוזר לגוף בשחרור רעלים. רוב הנשים לובשות חזייה 12-15 שעות ביום, זה יכול לעכב את ניקוז הלימפה ולקדם סתימת רעלים. החזה, בדיוק כמו כל איברים אחרים, יכול גם להפיק תועלת מעיסוי על ידי סילוק רעלים מצטברים על ידי קידום יציאת לימפה בריאה, ובכך למנוע מחלות נוספות.

נשים שעיסו את החזה שלהן על בסיס קבוע מזה זמן מה, מעידות שהציצים שלהן לא רק שיפרו את המראה שלו, אלא שזה גם גרם להן להרגיש טוב יותר עם עצמן באופן כללי. עיסויי חזה מעודדים הרפיה של הנפש והגוף ומחזקים את הביטחון העצמי והגאווה של האישה.

קרמים ושמנים טיפוליים פותחו כדי להגביר את ההשפעות של סוג זה של גירוי. רבים שמתרגלים טכניקה זו השתמשו בקרמים ובסרומים צמחיים אלה כדי להגביר את מלאות החזה והיופי. אלה גם ממריצים את החיטוב וצמיחת הרקמות למראה כללי יותר גדול, ומשפרים את התמיכה וכתוצאה מכך מקישים ‘מוצלחים’.

ממש לאחרונה, ממשלת תאילנד תמכה בעיסוי חזה כאמצעי להגדלת חזה ולבריאות. זוהי אינדיקציה לכך שרבים כבר הוכיחו את היעילות של זה בשיפור האטרקטיביות ובריאותן של נשים.

ישנן טכניקות רבות המתורגלות בעיסוי חזה. אבל בעיקרון, אלה השלבים שאולי תרצו לבצע:

1. לשמן את השד. מרחי קרם או תחליב כדי למנוע חיכוך ולהגביר את ההנאה וההנאה שלך בזמן ביצוע העיסוי. כמה תערובות צמחים הוכחו כמעודדות את המוצקות והגוון של העור והרקמות ובכך יוצרות מראה מוצק ומעוגל יותר.

2. לעסות אחד בכל פעם. הפעל לחץ קל עד בינוני תוך עיסוי עדין של חיקך בתנועת “נדנוד” קדימה ואחורה. כדי לעזור להביא לניקוז לימפתי מקסימלי, ניתן לבצע טכניקה זו במעגל נגד כיוון השעון סביב השד.

3. על מנת שתוכל להבחין בהשפעות הדרמטיות של העיסוי הזה, תרגל זאת מדי יום כחלק מהשגרה שלך. זה יכול להתבצע בצורה הטובה ביותר לאחר המקלחת כאשר העור שלך לח וניתן לשמן אותו בקלות בגלל הקיטור. זה יכול להיעשות בכל שעה של היום בפרטיות של הבית שלך. זה קל, זול ויעיל בנוסף, אתה לא צריך להשקיע הרבה זמן לעשות את זה.

אם אתה מיישם את הטכניקות לעיל, אתה אמור להבחין בכמה תוצאות מדהימות תוך מספר שבועות. עם זאת, אם אתה רוצה ואפילו טכניקה קלה ומהירה יותר שתשיג לך תוצאות טובות עוד יותר, אז המשך לקרוא.

Leave a Comment