תחליב חמאת קקאו של פאלמרס – שמנת ושמן

קו חמאת הקקאו של פאלמר הוא מוצר נהדר שיעניק לחות לעור שלך ויש לו מרכיבים טבעיים נהדרים. Palmer’s הוא קו נהדר של מוצרים שהם גם באיכות גבוהה וגם במחיר סביר. הפורמולה של פאלמר היא פורמולה נהדרת להענקת לחות לעור ולהשארת העור חלק יותר ולעתים קרובות עם פחות צלקות או סימנים. חמאת הקקאו העשירה יכולה אפילו לגוון את העור. אם אתה צריך תחליב עשיר בחומרים מזינים לעור היבש שלך זה המוצר בשבילך.

Palmer’s מגיע בקרמים, קרמים ושמנים כדי לספק לחות לפי מה שאתה מעדיף. אנשים רבים גם עם עור רגיש נהנים מהמוצרים של פאלמר מכיוון שהם עדינים ומגיעים במגוון נטול ריח, שהוא עדין יותר על עור רגיש. זה נהדר גם לעור רגיש מכיוון שחמאת הקקאו יוצרת מחסום בין העור לסביבה תוך שהיא עוזרת לשמור על הלחות. אנשים רבים עם אקזמה ודרמטיטיס משתמשים בזה על העור שלהם וזה עוזר למצבי העור שלהם. אם יש לך עור רגיש, זה עשוי להיות מוצר נהדר עבורך. חמאת קקאו הוכחה כמסייעת במניעת עור יבש, שעלול לגרד, והיא מצוינת לשפתיים סדוקות, היא מכילה נוגדי חמצון טבעיים ובעלת חיי מדף של עד 5 שנים.

לקרמים ולקרמים יש מרקם חלק נהדר וריח נעים באופן טבעי. התכונה הרכה של חמאת הקקאו הופכת אותה לקרם לחות נהדר ומושלם עבור קרמים ומוצרי טיפוח אחרים. כמו כן, נעשה שימוש פופולרי בחמאת קקאו למניעה וטיפול בסימני מתיחה. הוא מכיל גם שומנים טבעיים בריכוז גבוה הנמסים בטמפרטורת הגוף וניתן להיספג בקלות בעור. הקרם נמשך בקלות ומותיר את העור שלך עם לחות אך לא שומני או כבד.

אנשים רבים מצאו שימושים נוספים לקרמים ולקרמים של פאלמר. אתה יכול בקלות לעבוד את תחליב הקקאו של פאלמר לקצף עם מעט מים ולהשתמש בו כקרם גילוח. קרם הגילוח הזה ישאיר את העור שלך לח יותר מאשר לפני שהתקלחת וחלק כמשי. קרם פאלמר יכול להחזיר את המראה הצעיר של העור.

Leave a Comment